meble
 Festiwal Wnętrz z „KSIĘGĄ TRENDÓW”
9 i 10 czerwca w Krakowie odbędzie się Festiwal Wnętrz. Jednym z punktów programu jest spotkanie z „KSIĘGĄ TRENDÓW”.

W drugi weekend czerwca Wydawnictwo meble.pl, wydawca „KSIĘGI TRENDÓW”, zaprasza do stolicy Małopolski na Festiwal Wnętrz, będący platformą, która łączy świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami urządzającymi swoje wnętrza.

W ramach wydarzenia, w sobotę 9 czerwca o godz. 15:30 odbędzie się spotkanie z „Księgą Trendów 2018”: „Q&A – design is the answer”, które poprowadzi Diana Nachiło.
 

Można też będzie poszukać odpowiedzi na pytanie, jakie wzornictwo jest najbliższe naszym potrzebom i sprawi nam najwięcej przyjemności. Pomogą w tym spotkania z „KSIĘGĄ TRENDÓW”, które będą się odbywały podczas festiwalu. Wydawca „KSIĘGI TRENDÓW” – której mecenasami są firmy Interprint, MDD i Toptextil – w publikacji łączy trendy socjologiczne z branżą meblarską. W trakcie festiwalowych spotkań, poznając codzienne wybory i styl życia poszczególnym osób, udzieli im odpowiedzi na pytanie, jakie produkty w najwyższym stopniu zaspokoją ich potrzeby.

Wystarczy przyjść i poświęcić chwilę na rozwiązanie tego oto quizu: www.quizme.pl/q/ksiega_trendow/twoje-designerskie-ja-
Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na:
www.facebook.com/ksiegatrendow/
www.quizme.pl/q/ksiega_trendow/twoje-designerskie-ja-
www.festiwalwnetrz.com.pl/dla-zwiedzajacych/

Fot. Tomasz Markowski/miesięcznik ,,BIZNES meble.pl”

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.