meble
 Program Partnerski dla Architektów i Projektantów Wnętrz
Urządź siebie i swoich klientów! Rabat dla Twojego klienta, prowizja dla Ciebie? - idealny układ, tylko czy jest to możliwe?

Jeśli szukasz skutecznego narzędzia do zarabiania i budowania relacji z klientami, to "dotarłeś do celu".

Program Partnerski meble.pl powstał dla tych Architektów i Projektantów, którzy pracują na swój sukces, ale również wspierają swoich klientów - od projektu po jego realizację.

Wiemy jak złożona jest Twoja praca i jak wiele czasu oraz starań potrzeba, by sprostać wymaganiom klienta, dlatego Meble.pl S.A. daje Ci wybór na wielu płaszczyznach.

Szeroki asortyment z branży meblarskiej to gwarancja dotarcia tam, dokąd zmierzasz - wprost do serca i domu Twojego klienta. Meble gotowe znanych i cenionych Producentów, meble na wymiar i konfigurator on-line, surowce (sklejki, płyty meblowe, płyty OSB, hdf, mdf, laminaty, obrzeża), akcesoria meblowe oraz profesjonalne usługi rozkroju płyt, CNC, wiercenia, oklejania - z takimi możliwościami zrobisz wszystko!

Jak działa Program?
Ustalasz wartość rabatu/prowizji -> Generujesz kupon rabatowy -> Udostępniasz go swojemu klientowi lub realizujesz osobiście -> Jeśli się podzieliłeś - Twój klient zyskuje rabat, Ty prowizję.
Ty decydujesz. W końcu wybór należy do Ciebie!

 Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest łatwe i szybkie.
 Na jego uruchomienie składa się zaledwie kilka kroków.
 Postaw swój pierwszy krok i napisz do nas: architekci@meble.pl.

Dowiedz się więcej o meble.pl:

Meble.pl S.A. - usługi dla profesjonalistów

Meble.pl S.A. - nie tylko online


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.