meble
 Szkolenie: Trendy w branży meblarskiej na jesień i zimę 2019
30 sierpnia br. odbędzie się szkolenie Interior Trends - kompendium wiedzy z obowiązujących trendów wnętrzarskich na sezon jesień/zima 2019.

Miejsce szkolenia: Warszawa, Golden Floor Sky (budynek Millenium Plaza), Al.Jerozolimskie 123A

Termin i czas: 30.08.2018 (czwartek) w godzinach 9:30 – 16:00

Organizator i prowadzący: Jerzy Osika - właściciel i prezes firmy Promedia

Celem szkolenia Interior Trends jest zwiększenie sprzedaży dzięki przygotowaniu i zamówieniu kolekcji zgodnej z trendami, znajomość trendów, kolorystyki i wzorów na przyszłe sezony. Do udziału organizator szkolenia zaprasza osoby pracujące na co dzień z trendami w branży meblarskiej, projektantów, architektów i dekoratorów, menedżerów produktu, kupców i pracowników działu marketingu.

30 sierpnia br. odbędzie się szkolenie Interior Trends - kompendium wiedzy z obowiązujących trendów wnętrzarskich na sezon

Szkolenie jest płatne - koszt udziału dla jednej osoby wynosi: 490 PLN + 23% VAT. Dla drugiego i każdego następnego uczestnika z danej firmy: 390 PLN + 23% VAT. W ramach Interior Trends organizator zapewnia wydrukowane materiały ze szkolenia do pracy indywidualnej, dyplom ukończenia szkolenia oraz lunch i poczęstunek.

UWAGA: Zgłoszenia udziału przyjmowane są do dnia 27.08.2018 na adres: k.glawinski@promedia.biz.pl. Formularz zgłoszeniowy - poniżej w PDF.

fot. Promedia


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.