
Kanapy oraz fotele Artivum firmy Noti to ponadczasowe meble wypoczynkowe o prostych, geometrycznych kształtach, nadające się do niemal każdego salonu.
Ich funkcjonalność oraz komfort podkreśla wykorzystana w kolekcji miękka welurowa tkanina Diva Velour firmy Italvelluti.
Kolekcja Artivum, zaprojektowana przez Jerzego Langiera, to propozycja dla ceniących proste, solidne i jednocześnie elganckie formy. Dużą zaletą kolekcji jest system modułów, który pozwala tworzyć dowolny układ, indywidualnie dopasowany do danego wnętrza oraz potrzeb użytkownika.
Artivum tworzą elementy będące wielokrotnością podstawowego modułu o szerokości siedzisk 60 lub 80 cm, a mianowicie: sofy, narożnik, fotele, otomana oraz pufa (opcjonalnie z otwieraną skrzynią). W ofercie znajdują się również sofy z funkcją spania wyposażone w materac piankowy o wymiarach 140x200 cm i o grubości 10 cm.
Nowoczesne, kubiczne bryły mebli dodatkowo eksponuje zastosowany gładki, jednolity materiał obiciowy. Ciepły, miękki welur Diva Velour jest bardzo przyjemny w dotyku, zachęca do wypoczynku.
W ten sposób zastosowana tkanina odpowiada aktualnym trendom, w których zdecydowanie dominują jednobarwne tapicerki, jednolite powierzchnie.
Podobnie jest w wypadku kolorystyki – mocny, nasycony śliwkowy filet, brązy czy gama szarości wpisują się w nurt najnowszych propozycji światowych – tego rodzaju barwy dominowały na kwietniowych targach wyposażenia wnętrz w Mediolanie.
Komentarze
Dodaj własny
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zobacz również
-
Noc z dizajnem 2012
dodano: 2012-05-15 | czytaj wiecej Jest tylko jedna taka noc w roku! 31 maja, w Galerii Wnętrz Domar, wystartuje akcja Dizajn udomowiony 2012. Noc z dizajnem – start akcji Dizajn udomowiony 2012 Data: 31 maja 2012, godz.
-
5 edycja "make me"
dodano: 2012-04-25 | czytaj wiecej Konkurs dla młodych projektanów „make me!” stanowi jeden z fundamentów Łódź Design Festival – Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi. W ciągu 5 lat stał się jednym z
-
Gardena bezpłatnie zaprojektuje system nawadniania w Twoim ogrodzie!
dodano: 2012-04-18 | czytaj wiecej Bezpłatne spotkanie z projektantem Twojego ogrodu – już w najbliższą sobotę 21 kwietnia br. w CH Leroy Merlin w Piasecznie będzie można odwiedzić punkt ekspercki marki Gardena. Eksperci tego dnia odpowiedzą na
-
CO TY PLECIESZ? nowa wystawa designu
dodano: 2012-04-02 | czytaj wiecej Sofa, lampa, fasada budynku – czy te trzy rzeczy może coś łączyć? Okazuje się, że tak. Tym zaskakującym łącznikiem jest technika wyplotu. Już wkrótce: CO TY PLECIESZ? nowa wystawa
-
O designie w Cieszynie
dodano: 2012-02-27 | czytaj wiecej Decyzją jury międzynarodowego przeglądu dyplomowego model umywalki Uni - owoc współpracy Marmorinu z młodą projektantką – znalazł się w gronie projektów wyróżnionych podczas
-
Program Partnerski ITALVELLUTI
dodano: 2012-01-17 | czytaj wiecej ITALVELLUTI Polska proponuje wszystkim salonom meblowym sprzedającym meble w tkaninach Italvelluti udział w Programie Partnerskim. Program partnerski to nie tylko gwarancja zadowolenia Państwa
-
arena DESIGN zaprasza szkoły do tworzenia strefy EDUKACJA
dodano: 2011-12-27 | czytaj wiecej Trwają przygotowania do areny DESIGN – wydarzenia odgrywającego znaczącą rolę w aplikacji rozwiązań wzorniczych w rzeczywistości biznesowej. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 5-8.03.2012 r. na
-
Konkurs fotograficzny Noti
dodano: 2011-11-25 | czytaj wiecej NOTI czeka na zdjęcia Waszych wnętrz urządzonych z wykorzystaniem mebli NOTI, wnętrz własnego autorstwa lub też zaaranżowanych z pomocą projektanta. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcia









