meble
Barlinek najlepszą marką wg wykonawców i inwestorów Barlinek został wyróżniony w Rankingu Marek Budowlanych ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Celem rankingu jest wyłonienie najlepszych marek budowlanych według firm wykonawczych, architektów i inwestorów na polskim rynku.
Ranking Marek Budowlanych, sporządzony przez ASM już po[stop] raz czwarty, to przedsięwzięcie mające na celu wyróżnienie najbardziej wartościowych marek budowlanych w Polsce.

Lista najlepszych tworzona jest na podstawie badań uczestników rynku budowlanego, takich jak: firmy wykonawcze, dystrybutorzy, inwestorzy indywidualni i instytucjonalni oraz architekci. W tym roku próba badawcza objęła 2050 takich podmiotów i osób.

Marka Barlinek została wyróżniona w kategorii podłóg drewnianych i laminowanych. Była ona jedną z dwóch najczęściej wymienianych przez respondentów. W badaniach brano pod uwagę m.in.: znajomość marki, postrzeganą jakość wyrobów i ich dostępność w sprzedaży. Uwzględnienie Barlinka na najwyższych pozycjach w rankingu ASM ma miejsce już po raz kolejny. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że pochodzi od osób na co dzień obcujących z produktami firmy.

W sektorze produktów wyposażenia wnętrz, zbudowanie silnej marki wydaje się być obecnie czynnikiem kluczowym dla powodzenia przedsiębiorstwa. Z uwagi na wysokie koszty czynionych inwestycji i ich długoletnią eksploatację, konsumenci przykładają coraz większą uwagę do renomy marki, gwarantującej optymalne dla nich wartości produktu i obsługi klienta. Poza działaniami marketingowymi firm, skierowanymi w dużej mierze do odbiorców końcowych, istotnym nośnikiem informacji są tu grupy doradcze i opiniotwórcze badane właśnie w ramach Rankingu Marek Budowlanych.

Ranking ASM to nie jedyny dowód uznania dla marki Barlinek w ostatnich miesiącach. W sierpniu 2007 roku marka została wyróżniona tytułem Business Superbrands, jako jedna z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek business to business na polskim rynku. Wybór został dokonany przez grupę kilkudziesięciu ekspertów - znanych praktyków biznesu i przedstawicieli mediów związanych z tematyką gospodarczą i biznesową. Podobne rankingi Superbrands, na wzór edycji brytyjskiej, realizowane są od lat w wielu krajach świata.

www.barlinek.com.pl
tagi:

Zobacz również

  • Dostarczamy prezenty dla mamy!

    dodano: 2012-05-21 | czytaj wiecej Z okazji Dnia Matki wybierz się na zakupy do esklepu KROSNO. Na tą specjalną okazję Krosno proponuje wybór ręcznie produkowanych wazonów oraz eleganckie zestawy szkła, które zachwycą każdą mamę.
  • BLUM - METABOX z BLUMOTION w promocji

    dodano: 2012-05-18 | czytaj wiecej BLUM zaprasza do kolejnej akcji promocyjnej - w roli głównej szuflada METABOX z BLUMOTION.   Poznaj zalety szuflady METABOX z BLUMOTION - system szuflad o szerokim zastosowaniu - częściowy
  • Tajniki skutecznej promocji w SOCIAL MEDIA

    dodano: 2012-05-17 | czytaj wiecej Weź udział w szkoleniu, a otrzymasz kartę VIP na targi MEBLE POLSKA - Poznań  GRATIS !!!  Czy wiesz, że blisko połowa użytkowników Facebooka lub Twitera wchodzi na te strony zaraz po przebudzeniu i jest
  • Warsztaty dla dzieci w salonach Meble VOX

    dodano: 2012-05-16 | czytaj wiecej Meble VOX zapraszają 19 maja 2012 roku wszystkie dzieci w wieku 5-7 lat oraz 8-11 lat wraz z rodzicami na warsztaty, które w tym dniu odbywać się będą w kilku salonach meblowych Meble Vox. Jak się zapisać?
  • Noc z dizajnem 2012

    dodano: 2012-05-15 | czytaj wiecej Jest tylko jedna taka noc w roku!  31 maja, w Galerii Wnętrz Domar, wystartuje akcja Dizajn udomowiony 2012.   Noc z dizajnem – start akcji Dizajn udomowiony 2012   Data: 31 maja 2012, godz.
  • 50% taniej w Centrach Dekoral Professional

    dodano: 2012-05-14 | czytaj wiecej Ruszają Szałowe Dni w Centrach Dekoracyjnych Dekoral i Centrach Dekoral Professional.   Coroczna akcja rabatowa rozpoczyna się dzisiaj tj. 14 maja i potrwa do soboty 19 maja.   50% rabaty
  • AMICA myśli na zielono

    dodano: 2012-05-11 | czytaj wiecej Bądź EKO i posadź z AMICĄ 50 tys. drzew. Z produktami Amica i Ty możesz chronić środowisko. Wystarczy wybrać do swojego domu sprzęt o wysokiej klasie energetycznej i korzystać z niego zgodnie z
  • Atlas Meble Kuchenne

    dodano: 2012-05-11 | czytaj wiecej Od wczoraj 10 maja br. w Atlas Kuchnie akcja promocyjna Kuchnie bez Vat. UWAGA: oferta dotyczy całego asortymentu. Szczegółowe informacje otryymać można w salonach biorących udział w akcji promocyjnej -