meble
Finał konkursu „Diament Meblarstwa 2018”
ozdanie nagród 12. edycji konkursu ,,Diament Meblarstwa”, które odbyło się 4 grudnia br. na stadionie Legii Warszawa, było niezwykle emocjonujące i dostarczyło gościom niezapomnianych wrażeń.
 
Szczególny charakter tegorocznej gali finałowej, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o., wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A., to w dużej mierze zasługa niesamowitego miejsca, w którym wręczano nagrody.

Galę konkursu „Diament Meblarstwa 2018” poprowadził Krzysztof Szubzda, satyryk, konferansjer, pisarz i dziennikarz. Główną atrakcją wieczoru było zwiedzanie stadionu. Po oficjalnej części gali odbył się bankiet.

Organizatorzy raz jeszcze gratulują wszystkim laureatom, dziękują kapitule oraz patronom i już teraz zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu.

 

Zapraszamy także na stronę www.diamentmeblarstwa.pl oraz do oglądania konkursowego katalogu TUTAJ 

fot. 1 Pierwsza nagroda wręczona –  na scenie Joanna Chybowska-Kaczmarek, Black Red White, Marek Hryniewicki, Wydawnictwo meble i Joanna Krzemińska, KPMG –  partner gali konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018”.

fot. 2 Od lewej: Marek Hryniewicki, prezes Zarządu Wydawnictwa mebla.pl i Krzysztof Szubzda, prowadzący galę.

 


fot. 3 Atrakcją wieczoru było zwiedzanie stadionu Legii Warszawa, co wiązało się z możliwością wejścia do pomieszczeń, do których na co dzień wstęp mają tylko piłkarze, sztaby szkoleniowe i sędziowie.


fot. 4 Goście podczas zwiedzania trybun stadionu Legii Warszawa.

 

fot. Tomasz Markowski


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.