
Kolekcja foteli HELLO!, jednego z najpopularniejszych modeli marki Nowy Styl, oraz fotel biurowy Belite 3313 marki BN Office Solution – należących do Nowy Styl Group – znalazły się wśród niemal 140 produktów i usług XVII edycji Konkursu Dobry Wzór 2010.
Ten ogólnopolski konkurs Instytutu Wzornictwa Przemysłowego to jedyny w kraju niezależny monitoring wzorniczy rynku, nad którym honorowy patronat sprawuje Minister Gospodarki.
Linia HELLO! (fot.1) opatrzona została przez IWP prestiżowym znakiem „produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2010”, a profil tego modelu na oficjalnej stronie Instytutu zobaczyć może każdy znawca branży wzorniczej w Polsce.
Linia lekkich foteli klubowych o prostej, standardowej formie. Niewielkie gabaryty i mała waga ułatwiają zmiany aranżacji. Różne wersje podstawy (nóżki lub obrotowe) rozszerzają zakres zastosowania. Funkcjonalne zastosowanie mechanizmu obrotowego w fotelu klubowym. Bogaty wybór kolorystyczny obić – czytamy w specjalistycznej ekspertyzie produktu wykonanej przez naukowców Instytutu, którą otrzymała linia HELLO!.
Fotel znalazł się tym samym wśród kilkudziesięciu najwyższej jakości polskich wyrobów zaprojektowanych i wyprodukowanych w 2010 roku.
Zdecydowana linia i mocna kolorystyka decydują o charakterze krzesła. Geometryczna forma z charakterystycznym wywinięciem do dołu siedziska.
Niekonwencjonalne, błyszczące siedzenia i oparcia – tak natomiast specjaliści z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego opisują fotel Belite.
Ekspertyza ta stanowi kolejne potwierdzenie na to, że Belite to produkt, który wyróżnia nie tylko najwyższa jakość materiałów, ale również niekonwencjonalny wygląd.
Dla Nowy Styl Group te nominacje to prawdziwy powód do dumy i motywacja do realizacji kolejnych wyzwań, jakie sobie stawiamy.
Konkurs Dobry Wzór Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje od 1993 roku. Produkty oceniane są w trzech sferach: domu, pracy i publicznej. W tej edycji po raz pierwszy ocenie wzorniczej podlega również sfera usług. Do konkursu rekomendowane są produkty i usługi wskazywane przez ekspertów Instytutu, którzy w ciągu roku analizują nowości wprowadzane na rynek.
Komentarze
Dodaj własny
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zobacz również
-
Young Design przedłużony termin
dodano: 2012-05-09 | czytaj wiecej Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza na 5. edycję konkursu Young Design dla młodych, przedsiębiorczych projektantów wzornictwa przemysłowego! Główną nagrodą w konkursie jest stypendium im. prof.
-
Wzornictwo w strategii konkurowania
dodano: 2012-05-07 | czytaj wiecej Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza w dniach 23-25 maja br. na szkolenie: Wzornictwo w strategii konkurowania. Miejsce szkolenia: Warszawa, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska
-
5 edycja "make me"
dodano: 2012-04-25 | czytaj wiecej Konkurs dla młodych projektanów „make me!” stanowi jeden z fundamentów Łódź Design Festival – Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi. W ciągu 5 lat stał się jednym z
-
„Zostań selekcjonerem” - piknik rodzinny z GORENJE
dodano: 2012-04-13 | czytaj wiecej JUTRO 14 kwietnia w godzinach od 9.00 do 17.00 na terenie siedziby firmy przy ulicy Poznańskiej 159 w Ożarowie Mazowieckim odbędzie rodzinny piknik ekologiczny na który serdecznie zaprasza GORENJE POLSKA. Hasło
-
Potrzeby klienta i trendy dla branży meblarskiej
dodano: 2012-03-09 | czytaj wiecej Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego zapraszają na trzydniowe warsztaty dla branży meblarskiej, obejmujące metody i narzędzia tworzenia skutecznej oferty produktowej w oparciu o trendy branżowe oraz badania
-
Konkurs Meble WAJNERT
dodano: 2012-02-23 | czytaj wiecej Konkurs Meble WAJNERT „uDEKOruj swoją szafę” rozpoczął się 20 lutego. Meble WAJNERT chcą zachęcić Państwa do zagłosowania na najciekawsze grafiki, które chętnie widzieliby Państwo w swoich
-
Finał konkursu Dobrze Powiedziane coraz bliżej!
dodano: 2012-01-20 | czytaj wiecej Pozostało tylko kilka dnia do zakończenia konkursu Dobrze Powiedziane. Aby wziąć w nim udział, dokonaj zakupu mebli do 20.01.2012 roku i odpowiedz na pytania zawarte w ankietach dostępnych w salonach. Losowanie
-
TOP DESIGN award- przedłużony termin zgłoszeń
dodano: 2012-01-11 | czytaj wiecej Organizatorzy konkursu TOP DESIGN award z powodu dużego zainteresowania i wciąż rosnącej liczby aplikacji - co ogromnie cieszy, przedłużyli termin zgłoszeń do konkursu do 20 stycznia 2012. Przestrzeń domowa, kuchnia,
Katalog firm
Mięsowicza 6
38-400 KROSNO
woj. podkarpackie
tel. +48 13 43 76 250
fax: +48 13 43 76 255
www: www.bnos.com
kategoria: fotele
Katalog firm
Pużaka 49
38-400 Krosno
woj. podkarpackie
tel. 0801 177 291
fax: 013/43-62-732
www: www.nowystyl.com
kategoria: fotele









