meble
Komunikat IKEA: 10 kolejnych miast z niższą ceną transportu mebli

Pod koniec listopada IKEA wprowadziła nowe, niższe ceny transportu produktów dla kolejnych 10 miast w Polsce: Gorzowa Wielkopolskiego, Legnicy, Lubina, Płocka, Siedlec, Skierniewic, Słupska, Tarnowa, Włocławka i Zamościa.

IKEA informuje, że koszt transportu mebli będzie taki sam, jak dla okolic sklepów IKEA tj. 49 zł dla dostaw do 50 kilogramów. Dostawy będą realizowane dwa razy w tygodniu, a klienci mogą składać zamówienia zarówno przez internet, telefon, jak i bezpośrednio w sklepach stacjonarnych.

- W IKEA chcemy, żeby nasze produkty ułatwiały życie i służyły jak największej liczbie Polaków. Dlatego ciągle się rozwijamy, proponujemy nowe formy sprzedaży i obniżamy ceny dostaw. Uruchomiliśmy już sprzedaż mebli na telefon i przez internet, rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych. Od dzisiaj łącznie w 20 miastach Polski obowiązują nowe, niższe ceny dostawy. Dzięki temu coraz więcej Polaków może korzystać z mebli i rozwiązań IKEA na co dzień - powiedział Jan Jankowski, kierownik ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce.

Wcześniej - od 10 maja z możliwości dostawy mebli w niższej cenie mogli już skorzystać mieszkańcy Szczecina, Koszalina, Olsztyna, Białegostoku, Zielonej Góry, Częstochowy, Rzeszowa, Bielsko-Białej, Kielc oraz Radomia, którzy dotychczas złożyli prawie 14 000 zamówień na łączną kwotę ponad 25 mln złotych.


- Cieszymy się, że Polacy chętnie korzystają z nowych form sprzedaży wielokanałowej – komentuje Jan Jankowski i dodaje... - Śledzimy zainteresowanie w każdym z miast i w razie potrzeby na bieżąco zwiększamy częstotliwość dostaw. Konsekwentnie realizujemy też naszą długofalową strategię i wprowadzamy ułatwienia dla klientów, którzy do tej pory nie mieli naszych rozwiązań i inspiracji w zasięgu ręki.

Więcej szczegółów TUTAJ

fot. IKEA


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.