meble
Meble.pl S.A. przedsiębiorstwem Fair Play 2015

Mamy kolejny powód do dumy. Meble.pl S.A. zostały laureatem XVIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tym razem Meble.pl S.A. otrzymało nie tylko Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2015, ale również Brązowy Laur.

Meble.pl S.A. po raz pierwszy laureatem Konkursu zostały w 2010 r. Od tamtej pory niezmiennie dbamy o rzetelność w codziennych działaniach. Świadczy o tym nie tylko przyznany nam Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2015, ale przede wszystkim Brązowy Laur.


Jest to nagroda specjalna. Otrzymują ją przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez sześć lat brały udział w programie uzyskując tytuł  i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" potwierdzający dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwania programu dziedzinach.

 

Otrzymują go przedsiębiorstwa, które spełniły wszystkie wymagania regulaminowe, a tym samym:
    - stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu,
    - są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego,
    - aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych,
    - terminowo wywiązują się z zobowiązań wobec skarbu państwa,
    - uczciwie i rzetelnie reklamują się, jednocześnie nie dyskredytując konkurencji,
    - postępują rzetelnie wobec klientów,
    - potrafią usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów i usług najbardziej wymagających odbiorców,
    - ułożyły sobie współpracę z kontrahentami i nie miały zaległości w regulowaniu wobec nich należności,
    - ich działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się 9 grudnia na uroczystej Gali Regionalnej. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Izabela Łukawska, Specjalista ds. Marketingu.

         Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą. Program FAIR PLAY ma na celu przede wszystkim promocję etyki w działalności gospodarczej, a więc rzetelnego postępowania przez przedsiębiorców w relacjach z pracownikami, klientami czy kontrahentami. Nagrodzone firmy działają zgodnie z przyjętymi normami społecznymi oraz obowiązującymi zasadami prawa.

 

Jak mówi prezes Fundacji, dr Mieczysław Bąk:

         „Laureaci programu to wyjątkowe firmy, które swoją pozycję na rynku budują uczciwie, z zachowaniem należytej troski o pracowników, kontrahentów, społeczność lokalną czy środowisko naturalne. Podejmują się inicjatyw wykraczających poza zwykłą działalność biznesową: wspierają kształcenie zawodowe, dbają o potrzebujących, prowadzą ciekawe akcje edukacyjne wśród dzieci i młodzieży, organizują imprezy sportowe czy wydarzenia kulturalne”.

Dla Meble.pl S.A. to ogromny zaszczyt znaleźć się po raz kolejny wśród wyróżnionych przez Kapitułę Konkursu uczciwych przedsiębiorców.

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.