Fotel Exclamation firmy Nowy Styl został wyróżniony przez miesięcznik "Meble Plus" w konkursie "Produkt roku 2005" w kategorii "Krzesła i fotele biurowe". "Za szeroki wybór opcji i atrakcyjną - w stosunku do jakości - cenę" - napisano w uzasadnieniu.Exclamation to linia foteli najnowszej generacji, o prostej, smukłej linii zaprojektowana przez Jacka Buchacza. Ma tapicerowane siedzisko i oparcie. W jednej z wersji dostępne jest regulowane[stop] podparcie lędźwi, które w zależności od wzrostu - użytkownik można ustawić na odpowiedniej wysokości. Regulowane w trzech kierunkach podłokietniki zapewniają wyjątkowo wygodne wsparcie dla ramion. Niezastąpiony jest regulowany zagłówek, podpierający głowę zarówno podczas pracy jak i w czasie relaksu. Unikalny mechanizm zapewnia sprężyste reagowanie krzesła na ciężar ciała i ruch podczas siedzenia.
Redakcja "Meble plus" już po raz trzeci zorganizowała konkurs na "Produkt roku". Celem konkursu jest promocja obecnych na polskim rynku mebli, akcesoriów i półfabrykatów. Jury bierze pod uwagę walory wzornicze i użytkowe, jakość wykonania, relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami a także nowatorstwo rozwiązań. Konkurs jest rozgrywany w 13 kategoriach.
W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział blisko 70 firm, które zgłosiły prawie 2000 produktów.
Zobacz również
-
Internity Insights
dodano: 2012-05-24 | czytaj wiecej Internity Insights - to cykliczne spotkania z uznanymi reprezentantami branż kreatywnych, biznesu, z pionierami i trendwatcherami, trendsetterami. Nie chcemy skupiać się na tym co było, pokazujemy co będzie, w
-
Praktyczne prezenty na Dzień Matki
dodano: 2012-05-23 | czytaj wiecej Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Mamy są najważniejszymi kobietami w naszym życiu, dlatego warto postarać się, aby prezent był naprawdę wyjątkowy. Dobrze dobrane
-
BUW 2012
dodano: 2012-05-22 | czytaj wiecej - Czym się zajmuje ARCHITEKT? -WYMYŚLANIEM! I to nie tylko domów, ale RÓŻNYCH RZECZY! Działa zawsze z planem! Od pomysłu, przez projekt, aż do realizacji! Po raz kolejny
-
Dostarczamy prezenty dla mamy!
dodano: 2012-05-21 | czytaj wiecej Z okazji Dnia Matki wybierz się na zakupy do esklepu KROSNO. Na tą specjalną okazję Krosno proponuje wybór ręcznie produkowanych wazonów oraz eleganckie zestawy szkła, które zachwycą każdą mamę.
-
BLUM - METABOX z BLUMOTION w promocji
dodano: 2012-05-18 | czytaj wiecej BLUM zaprasza do kolejnej akcji promocyjnej - w roli głównej szuflada METABOX z BLUMOTION. Poznaj zalety szuflady METABOX z BLUMOTION - system szuflad o szerokim zastosowaniu - częściowy
-
Tajniki skutecznej promocji w SOCIAL MEDIA
dodano: 2012-05-17 | czytaj wiecej Weź udział w szkoleniu, a otrzymasz kartę VIP na targi MEBLE POLSKA - Poznań GRATIS !!! Czy wiesz, że blisko połowa użytkowników Facebooka lub Twitera wchodzi na te strony zaraz po przebudzeniu i jest
-
Warsztaty dla dzieci w salonach Meble VOX
dodano: 2012-05-16 | czytaj wiecej Meble VOX zapraszają 19 maja 2012 roku wszystkie dzieci w wieku 5-7 lat oraz 8-11 lat wraz z rodzicami na warsztaty, które w tym dniu odbywać się będą w kilku salonach meblowych Meble Vox. Jak się zapisać?
-
Noc z dizajnem 2012
dodano: 2012-05-15 | czytaj wiecej Jest tylko jedna taka noc w roku! 31 maja, w Galerii Wnętrz Domar, wystartuje akcja Dizajn udomowiony 2012. Noc z dizajnem – start akcji Dizajn udomowiony 2012 Data: 31 maja 2012, godz.








