
Targi FurniFab – Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich są specjalistycznymi targami dostawców dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z obszaru Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
Zmiana terminu targów „Meble Polska“ pociągnęła za sobą konieczność zmiany terminu targów FurniFab w Poznaniu: najbliższa edycja targów FurniFab odbędzie się, nie jak pierwotnie planowano w marcu 2010 roku, lecz już w dniach od 17 do 19 listopada 2009 roku, jak dotąd na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z nowym terminem wiąże się wiele zalet.
Przyjmowana początkowo z mieszanymi uczuciami zmiana terminu na jesienny jest strategicznie korzystna: na targach FurniFab zostaną w listopadzie zaprezentowane ostatnie nowości branż dostawców, odpowiednio wcześnie przed terminami ośmiu najważniejszych targów meblowych, organizowanych w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej: imm Cologne, Kolonia/Niemcy (18-24 stycznia 2010), Meble Polska, Poznań (16-19 lutego 2010), MTM, Ostróda (marzec 2010), Targi Meblowe, Brno/Czechy (10-14 marca 2010), Targi Meblowe, Kijów//Ukraina (10-13 marca 2010), Targi Meblowe, Nitra/Słowacja (marzec 2010), Targi Meblowe, Wilno/Litwa (25-28 marca 2010) oraz M.O.W., Bad Salzuflen/Niemcy (25-28 kwietnia 2010).
Z udziałem najważniejszych osób podejmujących decyzje
Na targach FurniFab – we właściwym czasie i w odpowiednim miejscu – zaprezentują się firmy dostawców dla producentów mebli z Polski i całej Europy Środkowej. Zapoczątkowana w 2003 roku impreza, zyskała z czasem rangę renomowanych targów B2B dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z terenu Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W branży meblowej targi FurniFab są cenioną platformą efektywnych kontaktów i dobrych transakcji. Głównymi grupami docelowymi targów FurniFab są osoby o kompetencjach decyzyjnych, z sektorów zakupów, wzornictwa i zarządzania produktem. Dzięki temu targi FurniFab stały się już tradycyjnym, międzynarodowym miejscem spotkań przedstawicieli branży meblowej na wysokim szczeblu. Obecnie targi FurniFab odwiedzają goście z Polski, krajów bałtyckich, Rosji, Niemiec, krajów Beneluksu i Europy Południowej.
Podczas wiosennej edycji targów w marcu bieżącego roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich najnowsze osiągnięcia sektorów współpracujących z przemysłem mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia zaprezentowało 75 przedsiębiorstw z 11 krajów. Mimo kryzysu gospodarczego wystawcy uznali frekwencję i obecność na FurniFab gości-specjalistów za bardzo zadowalające: tegoroczną edycję targów odwiedziło 2 800 przedstawicieli branży meblowej z kraju i zagranicy.
Szeroka paleta produktów
Targi FurniFab prezentują wielostronną ofertę, kreatywne pomysły wzornicze i nowe rozwiązania technologiczne. Obok tradycyjnych segmentów produktów, jak materiały obiciowe, częściowo konfekcjonowane półfabrykaty, materiały tapicerskie i laminaty, inlety i poduszki, tkaniny, mikrofazy, naturalne i sztuczne skóry, oferta targów obejmuje także gumę gąbczastą i tworzywa piankowe, filce, drelichy materacowe, półfabrykaty tapicerskie, formatki sprężynowe, spody ciśnieniowe, stelaże obrotowe, stelaże tapicerskie, kółka meblowe, nici, maszyny do szycia, maszyny do krojowni oraz przynależne do nich oprogramowanie.
Jako międzynarodowa platforma specjalistyczna, organizowane w dniach 17-19 listopada targi FurniFab dostarczą producentom ważnych impulsów do przygotowania się do dużych targów meblowych wiosną przyszłego roku.
Więcej informacji o FurniFab na: www.furnifab.pl
Komentarze
Dodaj własny
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zobacz również
-
Tajniki skutecznej promocji w SOCIAL MEDIA
dodano: 2012-05-17 | czytaj wiecej Weź udział w szkoleniu, a otrzymasz kartę VIP na targi MEBLE POLSKA - Poznań GRATIS !!! Czy wiesz, że blisko połowa użytkowników Facebooka lub Twitera wchodzi na te strony zaraz po przebudzeniu i jest
-
Seminarium WIFI Polska
dodano: 2012-04-23 | czytaj wiecej WIFI Polska zaprasza w dniach 27-28.06.2012 na seminarium pt. „Web 2.0 jako narzędzie marketingu i sprzedaży”. Poprowadzi je Gergely Teglasy – międzynarodowy ekspert od komunikacji i web 2.0, designer,
-
Austrian Design Spirit
dodano: 2012-04-20 | czytaj wiecej Na Zamku w Cieszynie odbędzie się prezentacja najlepszych austriackich rozwiązań projektowych z ostatnich lat - Austrian Design Spirit. Miejsce: Zamek Cieszyn, Oranżeria Termin: 27.04 – 10.06 Wernisaż:
-
HOMELIFE SHOW 2012
dodano: 2012-04-20 | czytaj wiecej Wystawa firm z Chin już w maju w Poznaniu! Biznes bez pośredników, atrakcyjne ceny i szeroka oferta producentów. W połowie maja br. Międzynarodowe Targi Poznańskie wystąpią w roli gospodarza pierwszej
-
Gardena bezpłatnie zaprojektuje system nawadniania w Twoim ogrodzie!
dodano: 2012-04-18 | czytaj wiecej Bezpłatne spotkanie z projektantem Twojego ogrodu – już w najbliższą sobotę 21 kwietnia br. w CH Leroy Merlin w Piasecznie będzie można odwiedzić punkt ekspercki marki Gardena. Eksperci tego dnia odpowiedzą na
-
Zaproszenie na kurs projektowania wnętrz
dodano: 2012-04-12 | czytaj wiecej Niepubliczna Placówka Oświatowa CREATOR zaprasza na kurs projektowania wnętrz. Kochasz piękne wnętrza i nieustannie upiększasz swoje mieszkanie? Pomagasz przyjaciołom w urządzaniu, a w głowie roi ci się od
-
5. edycja Retail Marketing Forum
dodano: 2012-04-05 | czytaj wiecej 17 kwietnia odbędzie się 5. edycja Retail Marketing Forum – imprezy dla sieci handlowych z branż lifestyle’owych (moda, wyposażenie wnętrz, itp.). Uczestnicy Forum dowiedzą się, jak skutecznie
-
CO TY PLECIESZ? nowa wystawa designu
dodano: 2012-04-02 | czytaj wiecej Sofa, lampa, fasada budynku – czy te trzy rzeczy może coś łączyć? Okazuje się, że tak. Tym zaskakującym łącznikiem jest technika wyplotu. Już wkrótce: CO TY PLECIESZ? nowa wystawa
Katalog firm
Survey Marketing + Consulting Sp. z o.o.
Głogowska 31/33
60-702 Poznań
woj. wielkopolskie
tel. +48 61 8 645 135
fax: +48 61 8 645 136
www: www.furnifab.pl
kategoria: konsulting
Głogowska 31/33
60-702 Poznań
woj. wielkopolskie
tel. +48 61 8 645 135
fax: +48 61 8 645 136
www: www.furnifab.pl
kategoria: konsulting









