meble
Największa kuchenna innowacja 2019

Najnowsze baterie kuchenne GROHE Blue Home Pull-Out Connected zachwyciły jury oraz konsumentów. Nowość w postaci wyciąganej wylewki oraz możliwości sterowania nią poprzez aplikację w smartfonie została uznana za świetne połączenie wygody oraz nowoczesnego myślenia. Oprócz otrzymania tytułu „Największej kuchennej innowacji 2019 r.”, ta wygodna alternatywa dla kupowania butelkowanej wody została wyróżniona również nagrodą „Golden Award – Best of the Best” za bycie liderem w kategorii „zlewy i wyposażenie kuchenne”. 

„Jakich trendów kuchennych oczekują pokolenia X, Y i Z?” – takie pytanie zadawał LifeCare, inicjator gali, podczas wybierania tegorocznych laureatów nagrody. Gala, która odbyła się 9 lutego w niemieckim Frankfurcie, była częścią Ambiente, największych międzynarodowych targów dóbr konsumenckich.

Nowoczesne połączenie elegancji i prostoty

Jury wraz z konsumentami byli pod wrażeniem innowacyjnego systemu. GROHE Blue Home Pull-Out Connected odzwierciedla idealną symbiozę eleganckiego designu i nowoczesnych funkcji, które czynią produkt niezwykle przyjemnym w użyciu. Jest to bardzo proste – smaczna i przefiltrowana woda niegazowana, lekko gazowana i gazowana trafia do szklanki prosto z kuchennego kranu. „Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się zdobyć podwójne wyróżnienie, gdyż uznanie jury i konsumentów potwierdza, że stworzyliśmy produkt, który będzie niezbędny w kuchniach przyszłości. Prawdziwym sukcesem naszego systemu jest to, że spełnia wszelkie potrzeby klientów, łącznie z wygodą i inteligentnym interfejsem”, podsumował werdykt Michael Rauterkus, Dyrektor Generalny w GROHE AG.

Kuchenne rewolucje

Najnowszy system GROHE Blue Home Pull-Out Connected jest przełomem w kuchni. Dzięki wyciąganej wylewce oraz możliwości sterowania nią przez aplikację w smartfonie, wyznacza on obecnie trendy jeśli chodzi o wyposażenie kuchenne. Tracenie cennych minut spędzonych w kolejce do supermarketu czy szukanie miejsca w lodówce na wodę butelkowaną należy teraz do przeszłości. Dzisiaj zdobycie takiej wody jaka nam smakuje najbardziej jest możliwe za użyciem jednego przycisku. Dodatkowo, dzięki stworzeniu dedykowanej systemowi aplikacji GROHE ONDUS można kontrolować jej spożycie i precyzyjnie wymierzyć jej ilość oraz rodzaj, na który ma się w danej chwili ochotę. Inną zaletą systemu jest duża ekonomiczność. Jego użytkownicy zauważyli, że udało im się zmniejszyć wydatki nawet o 60%[1]. Poza użytkownikami, na implementacji systemu zyskuje również środowisko. Wybierając go, emisja CO2  zmniejsza się o 61% w porównaniu do produkcji wody butelkowanej, nie wspominając o zmniejszeniu ilości zalegającego na dnach oceanów plastiku. Wszystkie te zalety udowadniają, że baterie kuchenne GROHE Blue Home Pull-Out Connected zostały stworzone z myślą o konsumencie XXI wieku.

Fot: GROHE 


tagi: grohe

Zobacz również