meble
O automatyzacji produkcji mebli on-line

Firma ProAlpha Polska zaprasza na webinarium: „System ERP dla producentów mebli”. Odbędzie się ono 1 marca, w godz. 10:00-11.00, on-line.

System ERP to narzędzie, które wspiera wszystkie procesy biznesowe zachodzący w fabrykach i zakładach produkujących meble. Dzięki niemu można odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na indywidualne produkty, monitorować zamówienia, kontrolować zapasy czy skracać terminy dostaw. Uczestnicy webinarium poznają możliwości modułów systemu ERP w obszarze konfiguracji i planowania produkcji wyrobów wielowariantowych w przemyśle meblarskim.

Agenda webinarium obejmuje następujące zagadnienia: wprowadzenie i przedstawienie modułowej architektury systemu, dane podstawowe w systemie ERP – konfiguracja indeksów materiałowych, automatyczny przepływ danych pomiędzy CAD i ERP, konfigurator produktu wielowariantowego – cechy i parametry, rejestracja indywidualnego zlecenia klienta na wyrób konfigurowalny, sprawdzenie dostępności produkcji i symulacja terminu realizacji, a także rejestracja realizacji zleceń produkcyjnych.

Webinarium skierowane jest do producentów mebli, w szczególności do dyrektorów zarządzających, szefów produkcji, szefów sprzedaży, szefów działów zakupu, szefów działów konstrukcji, product managerów, project managerów i kontrolerów jakości.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na stronie www.erp-dla-produkcji.pl/webinarium-erp-mebli.