meble
POOLSPA najlepszym partnerem SPA Tegoroczny konkurs magazynu branżowego "Spa Business" - "Partner 2007 Spa Business" zakończył się tryumfem firmy POOLSPA, należącej do grupy ROCA, która została doceniona aż w dwóch kategoriach.
Celem konkursu "Partner 2007 Spa Business" było wytypowanie oraz wyróżnienie najlepszych dostawców zaopatrujących rynek spa w naszym kraju. Wyboru w drodze[stop] głosowania dokonywali właściciele i menadżerowie hotelowych ośrodków spa oraz salonów day spa, którzy wskazywali producentów godnych polecenia i rekomendacji ze względu na dobry poziom oraz profesjonalizm świadczonych usług.

W kategorii "Minibaseny- wanny spa" bezkonkurencyjna okazała się POOLSPA, która zdobyła tu główną nagrodę. Według ankietowanych POOLSPA jest także znaczącym producentem terapeutycznych wanien z hydromasażem, na dowód czego również w tej kategorii przyznano jej pierwsze wyróżnienie.

POOLSPA to jeden z największych w Europie producentów urządzeń z hydromasażem i niekwestionowany lider w Polsce. W swojej ofercie posiada bogatą ofertę produktów dla obiektów i ośrodków z sektora sportowo-rekreacyjnego. Wanny SPA, kabiny masażowo-parowe i panele masażowe idealnie sprawdzają się w klubach fitness, ośrodkach odnowy biologicznej, hotelach, czy salonach rehabilitacyjnych.

Od 1999 r. POOLSPA należy do ROCA, największej na świecie grupy branży łazienkowej.


www.poolspa.pl

tagi:

Zobacz również

  • MŁODZI NA START

    dodano: 2012-05-25 | czytaj wiecej MŁODZI NA START to konkurs skierowany do młodych projektantów - studentów i absolwentów szkół wyższych plastycznych.   Celem konkursu jest wyłonienie i promocja oryginalnych i
  • Internity Insights

    dodano: 2012-05-24 | czytaj wiecej Internity Insights - to cykliczne spotkania z uznanymi reprezentantami branż kreatywnych, biznesu, z pionierami i trendwatcherami, trendsetterami. Nie chcemy skupiać się na tym co było, pokazujemy co będzie, w
  • Praktyczne prezenty na Dzień Matki

    dodano: 2012-05-23 | czytaj wiecej Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Mamy są najważniejszymi kobietami w naszym życiu, dlatego warto postarać się, aby prezent był naprawdę wyjątkowy. Dobrze dobrane
  • BUW 2012

    dodano: 2012-05-22 | czytaj wiecej - Czym się zajmuje ARCHITEKT? -WYMYŚLANIEM!  I to nie tylko domów, ale RÓŻNYCH RZECZY! Działa zawsze z planem! Od pomysłu, przez projekt, aż do realizacji!   Po raz kolejny
  • Dostarczamy prezenty dla mamy!

    dodano: 2012-05-21 | czytaj wiecej Z okazji Dnia Matki wybierz się na zakupy do esklepu KROSNO. Na tą specjalną okazję Krosno proponuje wybór ręcznie produkowanych wazonów oraz eleganckie zestawy szkła, które zachwycą każdą mamę.
  • BLUM - METABOX z BLUMOTION w promocji

    dodano: 2012-05-18 | czytaj wiecej BLUM zaprasza do kolejnej akcji promocyjnej - w roli głównej szuflada METABOX z BLUMOTION.   Poznaj zalety szuflady METABOX z BLUMOTION - system szuflad o szerokim zastosowaniu - częściowy
  • Tajniki skutecznej promocji w SOCIAL MEDIA

    dodano: 2012-05-17 | czytaj wiecej Weź udział w szkoleniu, a otrzymasz kartę VIP na targi MEBLE POLSKA - Poznań  GRATIS !!!  Czy wiesz, że blisko połowa użytkowników Facebooka lub Twitera wchodzi na te strony zaraz po przebudzeniu i jest
  • Warsztaty dla dzieci w salonach Meble VOX

    dodano: 2012-05-16 | czytaj wiecej Meble VOX zapraszają 19 maja 2012 roku wszystkie dzieci w wieku 5-7 lat oraz 8-11 lat wraz z rodzicami na warsztaty, które w tym dniu odbywać się będą w kilku salonach meblowych Meble Vox. Jak się zapisać?