meble
Poznajcie laureatki jesiennej edycji konkursu CREATOR!

Anna Kunicka z Krakowa, Liliana Rutka z Warszawy oraz Natalia Dymkowska z Wrocławia zostały laureatkami konkursu na najlepszy projekt przestrzeń mieszkalnej, organizowanego przez firmę CREATOR.

Firma CREATOR jako jedyna w branży, opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.  Są one prowadzone w czterech polskich miastach: Gdyni, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do tych, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, jak i do profesjonalistów, zamierzających  doskonalić swoje umiejętności.

Ucz się od najlepszych!

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra złożona z przedstawicieli środowiska akademickiego, a także cenionych architektów, projektantów wnętrz i designerów. Zajęcia przyjmują formę wykładów, prezentacji, a także interaktywnych zajęć warsztatowych. Taka formuła umożliwia uczestnikom zdobycie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych. Dzięki temu pozwalają na kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodach projektanta wnętrz, dekoratora i stylisty. Ofertę wzbogacają szkolenia oraz praktyczne zajęcia fakultatywne organizowane specjalnie dla uczestników w showroomach wnętrzarskich i pracowniach projektowych.

Dobry start

Zajęcia kończą się prezentacją i obroną projektów zaliczeniowych, wykonanych przez uczestników. Specjaliści oceniają, a następnie wybierają najlepsze prace projektowe. Uczestnicy, oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu otrzymują certyfikat w formie świadectw MEN. Dokument potwierdza zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji zawodowych.

Przyjmowane są już zapisy na kolejne, wiosenne edycje kursu projektowania wnętrz , połączonego z nauką obsługi programu Archicad. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.creator.net.pl

O laureatkach:

Liliana Rutka - Warszawa

Zawodowo związana jest z branżą budowlaną, praca w firmie deweloperskiej umożliwia jej udział w całym procesie inwestycyjnym od etapu projektowania do oddania budynku do użytkowania, a aranżacja wnętrz jest finalnym etapem całego procesu. Interesuje ją nowoczesna architektura, w szczególności ceni sobie projekty hiszpańskiego architekta Santiago Calatrava oraz polskiej pracowni Mobius Architekci. Lubi wnętrza w stylu skandynawskim oraz nowojorskim. Wolny czas spędza poza miastem, najczęściej w górach. Kocha odkrywać nowe miejsca - zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Natalia Dymkowska - Wrocław

Laureatka jesiennej edycji kursu Creator w 2018 r. we Wrocławiu. Ukończyła studia inżynierskie oraz magisterskie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Od najmłodszych lat wykazuje zamiłowanie do architektury. Jako nastolatka była laureatką wielu lokalnych   konkursów   plastycznych.   Jest   przykładem   tego,   że   umysł   ścisły   może   współgrać z kreatywnością, twórczością i wrażliwością na piękno. W wolnym czasie lubi słuchać dobrej muzyki, a jej sposobem na poznawanie świata są podróże.

Anna Kunicka - Kraków

Z wykształcenia ekonomista, zawodowo od prawie 15 lat rozwija się w marketingu. Jej pasją jest architektura, projektowanie i aranżacja wnętrz. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na podróże. To one dostarczają jej wielu wrażeń, pobudzają zmysły, inspirują. Kocha aktywny wypoczynek: narty, fitness, rower, a od niedawna również jazdę motocyklem. Prywatnie mama Mai i Filipa.

Laureatka Magdalena Łabędź - Kraków

Laureatka edycji kursu Creator zakończonej w lipcu 2018 r. w Krakowie. Ukończyła kierunek Animacja Kultury na UJ. Twórczo realizowała się w różnych dziedzinach, ale najdłużej, bo aż 10 lat, tańczyła w teatrze tańca współczesnego. Fascynacja wnętrzami, architekturą, przestrzenią towarzyszy jej od dawna, ale kurs projektowania wnętrz w Creatorze zaostrzył jej apetyt na dalszy rozwój w tym kierunku. Jej najpiękniejsze dzieło powstało we współpracy z ukochanym mężem, skończyło niedawno roczek i ma na imię Helena.