meble
Produkty Quarella są już w Polsce
Mamy dobrą wiadomość - płyty z kwarcytu Quarella włoskiej marki z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją dostępne są już w Polsce, a ich wyłącznym dystrybutorem została firma Interstone.

Płyty z kwarcytu Quarella są wyjątkowe, mają szerokie zastosowanie i można spotkać je nie tylko we wnętrzach komercyjnych, lecz także w prywatnych domach i to na całym świecie.

Płyty Quarelli na bazie kwarcytu, a także marmuru powstają od 1965 roku w Weronie. Miejsce ich pochodzenia nie jest przypadkowe – asortyment Quarelli to szlachetnie wykonane w zgodzie z tradycją produkty z najlepszych surowców. W pełni oddają  koloryt włoskich miast i miasteczek, są inspirowane architekturą Werony, Rzymu i Wenecji.

  Płyty z kwarcytu Quarella są już w Polsce

Płyty cechują się precyzją wykonania, współczesnym wzornictwem oraz zastosowaniem najnowocześniejszych technologii produkcji. Dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej o różnych fakturach i wykończeniach, a ich wzory i kolory – stale uzupełniane o nowe odcienie – można z łatwością dopasować do wnętrz urządzonych w różnych stylach.

Mamy dobrą wiadomość - płyty z kwarcytu Quarella włoskiej marki z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją dostępne są już w Polsce,Mamy dobrą wiadomość - płyty z kwarcytu Quarella włoskiej marki z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją dostępne są już w Polsce,Mamy dobrą wiadomość - płyty z kwarcytu Quarella włoskiej marki z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją dostępne są już w Polsce,Płyty marki Quarella na bazie kwarcytu dostępne są w formacie o wym. od 307 x 141 cm i grubości 1,2 – 2 – 3 cm.


Dzięki swoim wysokim walorom technicznym mają szerokie zastosowanie - blaty kuchenne i łazienkowe, powierzchnie ścian, posadzek, schodów, parapety, listwy przypodłogowe czy obudowy kominków. Płyty Quarella składają się w 95% z surowca naturalnego – kwarcytu, które dzięki dodatkowym materiałom są wyjątkowo odporne i trwałe. Ich zamknięta powierzchnia gwarantuje, że plamy, jak i inne nieczystości nie mają możliwości wniknięcia do środka. Czyszczenie za pomocą wody i neutralnego detergentu jest całkowicie wystarczające do utrzymania ich perfekcyjnego wyglądu.

Płyty marki Quarella na bazie kwarcytu dostępne są w formacie o wym. od 307 x 141 cm i grubości 1,2 – 2 – 3 cm. 

Kilka słów o marce Quarella

Quarella powstała jako rodzinna firma, założona przez trzech braci, w 1965 roku w Weronie. Obecnie działa na rynkach w 60 krajach – w Europie, Ameryce Północnej i Środkowej oraz Dalekim Wschodzie. Marka współpracuje z międzynarodowymi pracowniami architektonicznymi, takimi jak Foster and Partners oraz 5+design. Wszystkie produkty Quarelli posiadają ekologiczne certyfikaty GREENGUARD i GREENGUARD GOLD.

fot. Quarella


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.