meble
TON na wystawie Handmade magazynu Wallpaper*
Do udziału w tegorocznej wystawie Handmade magazynu Wallpaper* zaproszona została marka TON, która zaprezentuje kolekcję „Fruit altars” zaprojektowaną przez Gabriel Tan Studio.

Miejsce wystawy:

Mediolan, Mediateca Santa Teresa,via della Moscova 28,

Termin i czas:
17 kwietnia 12-16
18-20 kwietnia, 10-18
21 kwietnia 10-17

Kurator wystawy:

Wallpaper*

WSTĘP WOLNY.

Wystawa Handmade to jeden z najbardziej ambitnych corocznych projektów Wallpaper*. Towarzyszyć jej będzie, jak co roku wydanie specjalnego numeru magazynu, które w całości poświęcone będzie wzajemnemu przenikaniu się rzemiosła z designem.

Do udziału w tegorocznej wystawie Handmade magazynu Wallpaper* zaproszona została marka TON, która zaprezentuje kolekcję

Tegoroczna wystawa Handmade Wallpaper* przebiegać będzie pod hasłem ”Wellness & Wonder”  i prezentować będzie same najlepsze projekty, które pomagają w samodoskonaleniu, ćwiczą umysł, odnawiają siłę życiową i przywracają wrodzoną harmonię jednostki. Na wystawę Wallpaper* z pewnością warto zajrzeć. To rzadka okazja zobaczenia obiektów wielkich, światowej sławy artystów, rzemieślników i producentów.

Na wystawie Handmade TON zaprezentuje kolekcję „Fruit altars” (Owocowe ołtarze) zaprojektowaną przez Gabriel Tan Studio. Inspiracją dla kolekcji, dla kształtu tac na owoce była technologia, z której właśnie TON słynie, a mianowicie technologia ręcznego gięcia drewna, stosowana w firmie od 1861 roku. 

TON na wystawie Handmade magazynu Wallpaper*

fot. TON


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.