meble
Twoje designerskie JA

Nie było jeszcze tak osobistych spotkań z designem, jak te które w tym roku na Łódź Design Festival przygotowuje wydawca „Księgi Trendów”.

Nie było jeszcze tak osobistych spotkań z designem, jak te które w tym roku na Łódź Design Festival przygotowuje wydawca „Księgi Trendów”.

Przewodnikiem są prawdziwie, głębokie ludzkie potrzeby i wartości. Od 25 do 26 maja w godzinach 10.00 - 20.00 w Klubokawiarni Format na terenie Centrum Festiwalowego Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, ul. Tymienieckiego 3 można będzie osobiście poznać, które z projektów zaprezentowanych w „Księdze Trendów” są nam najbliższe. Wydawca wyjątkowej publikacji łączącej trendy socjologiczne z branżą meblarską, poznając odpowiedzi na pytania dotyczące codziennych wyborów i stylu życia, udzieli odpowiedzi, jakie produkty w najwyższym stopniu odpowiadają naszym głębokim potrzebom.

Nieprzypadkowo, projekt do którego zaprasza Wydawnictwo meble.pl nosi nazwę „Q&A - design is the answer” i jest początkiem nowatorskiego serwisu inspiracyjnego. Wystarczy przyjść do Klubokawiarni, poświęcić chwilę na rozwiązanie quizu i rozmowę z autorami projektu, a w efekcie lepiej poznać siebie i swoje „designerskie JA” - sprawdź TUTAJ

Osobistym relacjom między człowiekiem a przedmiotem można się będzie również przyjrzeć przysłuchując się debacie o tej samej nazwie, co projekt realizowany w Klubokawiarni Format. W gronie osób profesjonalnie zajmujących się tak designem, jak i ludzką naturą 26 maja, w sobotę o godz. 14.30 w sali wykładowej obiektów festiwalowych przy Tymienieckiego 3 wydawca „Księgi Trendów” rozmawiać będzie z gośćmi o głęboko ludzkim wymiarze projektowania.  

Więcej informacji na:
www.facebook.com/ksiegatrendow/
www.lodzdesign.com/program-2018/wyklady/q-and-a-design-is-the-answer/
www.lodzdesign.com/program-2018/wydarzenia/inne/q-and-a-design-is-the-answer/


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.