meble
W salonach HOUSE&more pachnie już jesienią
Za sprawą najnowszej kolekcji Riviera Maison, takiej w iście londyńskim klimacie we wszystkich salonach HOUSE&more pachnie już jesienią.

Nowa, jesienna kolekcja Riviera Maison nosi nazwę Primrose Hill - taką samą jak leżący w samym centrum Londynu park posiadający urok malowniczej wioski.

Park Primrose Hill mieści się na wzgórzu, z którego rozciąga się cudowny widok na całe miasto. Tuż obok  biegnie ulica Regent’s Park Road oferująca wielkomiejskie atrakcje - klimatyczne puby, butiki i restauracje. Eklektyczny charakter tej londyńskiej okolicy wraz z pobrzmiewającym w niej duchem lat 60-tych znalazł wyraźne odbicie w prezentowanej dzisiaj u nas najnowszej kolekcji marki Riviera Maison.

A co znajdziemy w kolekcji Primrose Hill ? Otóż całkiem sporo - są zarówno meble - wiele nowych modeli krzeseł, foteli i puf, tapicerowanych modnym welurem, jak i dekoracyjne dodatki wyposażenia wnętrz.

W salonach HOUSE&more pachnie już jesieniąW salonach HOUSE&more pachnie już jesieniąZa sprawą nowej  kolekcji Riviera Maison, w iście londyńskim klimacie we wszystkich salonach HOUSE&more pachnie już jesienią.Za sprawą nowej  kolekcji Riviera Maison, w iście londyńskim klimacie we wszystkich salonach HOUSE&more pachnie już jesienią.Za sprawą nowej  kolekcji Riviera Maison, w iście londyńskim klimacie we wszystkich salonach HOUSE&more pachnie już jesienią.

Wśród tych drugich - kilkanaście modeli aksamitnych poduszek w głębokich tonacjach kolorystycznych lub zdobionych graficznym i kwiatowymi wzorami, nowe lampiony i lampy ze szkła oraz metalu, z  których wiele jest w będącym na topie kolorze złota i miedzi.

A co znajdziemy w kolekcji Primrose Hill ? Otóż całkiem sporo - są zarówno meble - wiele nowych modeliA co znajdziemy w kolekcji Primrose Hill ? Otóż całkiem sporo - są zarówno meble - wiele nowych modeliWśród tych drugich - kilkanaście modeli aksamitnych poduszek w głębokich tonacjachWśród tych drugich - kilkanaście modeli aksamitnych poduszek w głębokich tonacjach

fot. Riviera Maison


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.