meble
WIZJA WYPOCZYNKU już po raz 11

UWAGA młodzi projektanci i studenci kierunków projektów - ruszyła 11. edycja konkursu WIZJA WYPOCZYNKU Fundacji Piotra Klera. Organizatorem wykonawczym konkursu została po raz kolejny DOBROTEKA.

WIZJA WYPOCZYNKU 11 to konkurs na najlepszy projekt mebla i aranżację wnętrza salonu. Konkurs przebiegać będzie w dwóch etapach, w każdym będą przyznane nagrody.

Zasady konkursu są następujące. Zwycięzcy I etapu zostaną zaproszeni do Dobrodzienia na warsztaty projektowe (II etap konkursu), które przebiegać będą pod hasłem TWÓJ DOM. Projekty i meble zrealizowane podczas warsztatów z producentami zostaną poddane ocenie Jury konkursowego, w składzie:  Piotr Kler (Fundacja Piotra Klera), arch. Romuald Loegler (Atelier Loegler Architekci sp. z o.o.), arch. Ewa Kuryłowicz (Kuryłowicz&Associates), arch. Witold Szymanik (WSC),  Ewa Goł ebiewska (Zamek Cieszyn), Magdalena Kiełkiewicz (Colorofon), Katarzyna Pełka - Bura (Wzorro Design).

konkurs: WIZJA WYPOCZYNKU już po raz 11 

I ETAP

Termin nadsyłania prac projektowych - do 30 kwietnia 2018.
I nagroda - oprogramowanie RHINO i rower STRIDA,

II nagroda - oprogramowanie ATLANTIS Studio,

III nagroda - oprogramowanie ATLANTIS Render,

5 wyróżnień - dalmierze LEICA.

Wystawa projektów, ogłoszenie wyników I etapu konkursu i wręczenie nagród u fundowanych przez WSC GRAPHISOFT POLAND odbędzie się w czerwcu 2018 roku.

II ETAP

II etap konkursu to już warsztaty projektowe, które odbędą się w dniach 30 sierpnia - 7 września 2018.

Nagroda główna - 9900 zł. oraz trzy wyróżnienia po 2200 zł. dla zespołu.

Efekt pracy uczestników warsztatów z producentami mebli zostaną zaprezentowane we wrześniu, na roboczej wystawie w Dobrotece.  Ogłoszenie wyników II etapu i uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez KLER S.A. odbędzie się w listopadzie 2018 roku.

UWAGA młodzi projektanci i studenci kierunków projektów - ruszyła 11. edycja konkursu WIZJA WYPOCZYNKU Fundacji Piotra Klera

Regulamin konkursu WIZJA WYPOCZYNKU 11 dołączony poniżej w PDF.

fot. Kler


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.