meble
WWW CAYA DESIGN w nowej odsłonie
CAYA DESIGN - Marka Wygodnych Rozwiązań zaprasza na swoją nową stronę internetową, funkcjonalną, przejrzystą i rozbudowaną.
 
Nowa witryna internetowa CAYA DESIGN została stworzona zgodnie z aktualnymi, obowiązującymi trendami.
 
Zyskała odświeżony layout, posiada intuicyjną, funkcjonalną nawigację i czytelną prezentację oferty produktowej, ale nie tylko. Została przygotowana w technologii responsywnej - RWD - dostosowanej do wersji desktop oraz tabletów.
 
Na stronie CAYA DESIGN oprócz sekcji produktowej – KOLEKCJE - z dużą ilość zdjęć, w tym zdjęć również przepięknie aranżowanych znajdują się zakładki: O NAS,  lista DYSTRYBUTORÓW na czytelnej mapie Polski, dział AKTUALNOŚCI i zakładka KONTAKT do szybkiego komunikowania się z firmą.
 
Na stronie nastąpiły też zmiany, zauważalne zwłaszcza w PORADNIKU, w którym najdziecie wiele ważnych, przydatnych informacji i instrukcji dotyczących m.in. pielęgnacji  mebli tapicerowanych czy obowiązujących zasad gwarancji przy zakupie mebla sygnowanego CAYA DESIGN. Mając też na uwadze i jednocześnie wzmacniając współpracę z grupą zawodową, jaką są architekci i projektanci wnętrz, firma wprowadziła również zmiany w zakładce DLA ARCHITEKTA, w której udostępnia wybrane modele mebli 3D.
 
Kolejną zmianą, a właściwie całkiem nowym działem jest BLOG. Znaleźć w nim można inspiracje, pomysły, podpowiedzi marki jak urządzić wnętrza domów i mieszkań oraz porady eksperta.
 
CAYA DESIGN to przede wszystkim świat mebli tapicerowanych - nowoczesnych modeli sof, narożników i foteli. To także świat dywanów oraz LOFT COLLECTION - świat stołów, stolików kawowych i ław.
 

Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.