meble

Galeria zdjęć: FOTORELACJA Z DNIA OTWARTEGO FIRMY PROFAP

17 czerwca 2010 r. firma Profap zorganizowała targi wewnętrzne.

Premierowy pokaz kolekcji mebli dziennych PIANO, a także komody ARA przygotowanej w nowej lakierowanej na wysoki połysk odsłonie spotkał się z uznaniem gości.

PROFAP przedstawia fotorelację z tego wydarzenia.

Dzień otwarty marki Profap odbył w Hotelu Park Inn w Krakowie, czyli zeszłorocznej realizacji kontraktowej firmy. Spotkanie rozpoczął Leszek Górski, prezes firmy Profap, który przedstawił profil firmy, a także jej ostatnie przedsięwzięcia. Zaprezentował także debiutującą kolekcję mebli PIANO przeznaczonych do salonu i jadalni.

Goście mogli także wysłuchać wykładu Wandy Modzelewskiej, specjalistki ds. design z Profundo, na temat najnowszych trendów z targów „I Saloni 2010” w Mediolanie. Była to również pierwsza okazja do obejrzenia pełnej oferty mebli krakowskiego producenta, a także zwiedzenia wnętrz hotelu Park Inn. Ogromną atrakcją była też możliwość bezpośrednich rozmów z przedstawicielami firmy, także z samym prezesem.

Wszyscy zainteresowani mogli także wziąć udział w szkoleniu produktowym. Na uczestników spotkania czekała także wspaniała niespodzianka, możliwość wygrania pasiastej komody ARA Classico.

Popołudniową część programu Dnia Otwartego skierowano głównie do przedstawicieli salonów handlowych, stale współpracujących z firmą Profap.

Przygotowano dla nich szkolenie produktowe podczas którego mogli m.in. szczegółowo zapoznać się z nowościami w ofercie. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję w dość niekonwencjonalny sposób zwiedzić centrum Krakowa, biorąc udział w zorganizowanej przez Profap grze miejskiej. Podczas gry, prócz znajomości marki Profap, trzeba było wykazać się kreatywnością, poczuciem humoru oraz niejednokrotnie wykorzystać własne umiejętności handlowe. Wszyscy uczestnicy spisali się znakomicie.

Profap serdecznie zaprasza na kolejne targi wewnętrzne! 

www.profap.com

 branża meblowa producenci mebli w polsce biznes meble biznes meble
producenci mebli w polsce meble akcesoria meblowe targi meblowe
branża meblowa producenci mebli w polsce branża meblowa emebel
mebel meble biznes meble