meble

Galeria zdjęć: Nowa kolekcja, nowe aranżacje w salonie Livingroom by Mebelplast

W dniach 15- 19 marca 2010 r., w salonie Livingroom by Mebelplast w Olsztynie odbyła się prezentacja KOLEKCJI 2010.
MEBELPLAST po raz kolejny stanął na wysokości zadania -  przygotował szeroką i niezwykłą ekspozycję mebli tapicerowanych w zupełnie nowych aranżacjach, prezentując przy tym trendy we współczesnym wzornictwie godnych lidera branżowego.

Na przybyłych gości czekały nowe, różnorodne w formach i kształtach sofy, fotele, zestawy narożne i modułowe stworzone z myślą zarówno o wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych.

Kolekcję mebli tapicerowanych uzupełniały pierwszoligowe produkty wyposażenia wnętrz: ławy, stoliki, dywany, niezwykłe lampy i lustra.

Szeroko otwarte w tych dniach drzwi salonu Livingroom w Olsztynie a przy tym  stworzenie przyjaznej atmosfery było niewątpliwie doskonałą okazją do bezpośredniej komunikacji i z Klientem indywidualnym i z partnerem biznesowym.

Jedno jest pewno - kto poszukiwał oryginalnych rozwiązań, dobrego i atrakcyjnego wzornictwa, wręcz szukał inspiracji, ten na pewno się nie zawiódł.

Każdy kto pragnie meblować swoje otoczenie zgodnie z bieżącymi trendami i nie zdążył odwiedzić salonu w Olsztynie powinien jak najszybciej udać się do najbliższego salonu Livingroom by Mebelplast w swoim mieście -  gwarancja udanych zakupów zapewniona.

Lista salonów Livingroom by Mebelplast na stronie: www.mebelplast.eu


biznes meble branża meblarska meble biznes meble
akcesoria meblowe branża meblowa branża meblowa biznes meble
meble producenci mebli w polsce meble akcesoria meblowe