meble
Nowości AGORADodano: 2018-05-07
AGORA

Nową propozycją marki MDD jest prosta, w minimalistycznym wydaniu linia AGORA autorstwa międzynarodowego studia projektowego Form Us With Love.

Linię AGORA tworzy pięć podstawowych modułów do dowolnej konfiguracji.

AGORA może pełnić funkcję ławki, sofy, półki lub być kombinacją wszystkich tych elementów jednocześnie, a dzięki zastosowaniu wyłącznie modułów 1x1 można z niej stworzyć dowolną przestrzeń wypoczynkową czy wydzieloną strefę spotkań. Mnogość zastosowań jest naprawdę duża.

 

Oto AGORA - nowa propozycja MDD, autorstwa międzynarodowego studia projektowego Form Us With Love. W ofercieW linii AGORA dostępne są siedziska z oparciem lub bez, do tego istnieje możliwość odwrócenia modułów i pracy jak to określa MDDW linii AGORA dostępne są siedziska z oparciem lub bez, do tego istnieje możliwość odwrócenia modułów i pracy jak to określa MDDW linii AGORA dostępne są siedziska z oparciem lub bez, do tego istnieje możliwość odwrócenia modułów i pracy jak to określa MDD Prostą, w minimalistycznym wydaniu linię AGORA tworzy pięć podstawowych modułów do dowolnej konfiguracji.

W linii AGORA dostępne są siedziska z oparciem lub bez, do tego istnieje możliwość odwrócenia modułów i pracy jak to określa MDD - "plecy w plecy". Równowagę pomiędzy otwartością i prywatnością zapewnić może wysoka osłona.

AGORA wyróżnia się solidną konstrukcją, funkcjonalnością, jak i samą wysoką jakością wykonania. Dostępna będzie w szerokiej gamie kolorystycznej.

fot. MDD


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.