meble
Nowości ArdesiaDodano: 2018-03-02
Ardesia

Oto model ARDESIA z linii luksusowych włoskich rozwiązań LUXURY ITALIAN FURNITURE od SOFA4YOU.COM, który warto docenić za piękno nowoczesnego wzornictwa i przemyślaną w każdym detalu konstrukcję mebla.

ARDESIA to kolejna propozycja SOFA4YOU wyrafinowanego mebla modułowego o wielu obliczach klasy premium. ARDESIA może być 2 lub 3-osobową sofą, narożnikiem mniejszym lub większym, a także szezlongiem.  

Przypadnie do gustu wszystkim orientujących się w bieżącej modzie, ceniącym piękne i proste formy, umiejącym dostrzec wysoką jakość wykonania i zastosowane materiały.

 

Oto model ARDESIA z linii luksusowych włoskich rozwiązań LUXURY ITALIAN FURNITURE od SOFA4YOU.COM, który warto docenićOto model ARDESIA z linii luksusowych włoskich rozwiązań LUXURY ITALIAN FURNITURE od SOFA4YOU.COM, który warto docenićARDESIA to kolejna propozycja SOFA4YOU wyrafinowanego mebla modułowego o wielu obliczach klasy premiumARDESIA to kolejna propozycja SOFA4YOU wyrafinowanego mebla modułowego o wielu obliczach klasy premium

Wybierając model ARDESIA można skorzystać z zaproponowanych przez SOFA4YOU gotowych już układów lub skorzystać z dostępnych w konfiguratorze aż 24 modułów, by samemu zaprojektować mebel, dopasowując go do pomieszczenia, potrzeb, funkcji, jak i możliwości aranżacyjnych.

Model ARDESIA od środka i na zewnątrz:

   - konstrukcja: drewniany stelaż z pełnego drewna z elastycznym pasami, dodatkowo pokryty odporną na naprężenia i odkształcenia pianką poliuretanową tzw. MEMORY,

   - oparcie i siedzisko: pianka poliuretanowa o podwójnej gęstości,

   - obicie: naturalna, niezwykle starannie wyselekcjonowana skóra „Made in Italy”,

   - podstawa:  nóżki metalowe o wysokości 12 cm,

   - dodatkowe funkcje: regulowany zagłówek - dostępny we wszystkich wersjach z oparciem.

fot. SOFA4YOU.COM


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.