meble
Nowości CALPEDodano: 2017-10-09
CALPE
System modułowy Calpe to jedna z nowości w kolekcji 2018 Gala Collezione. Umożliwia konfigurację mniejszych i większych sof i narożników zgodnie z potrzebami użytkownika.

 

Jego cechą charakterystyczną, wyróżniającą go spośród innych kolekcji są pogłębione siedziska (ich głębokość wynosi aż 61 cm), niezwykły komfort wypoczynku osiągnięty dzięki silikonowemu wypełnieniu w oparciu i zagłówkach oraz funkcja relaks PLUS, zapewniająca przyjemne chwile popołudniowego i wieczornego odpoczynku.

 

    

Konfigurując mebel z elementów systemu modułowego Calpe, można go uzupełnić o łatwą do rozkładania funkcję spania Leopard, pojemnik na pościel oraz bar z ruchomym blatem, który pełnić może rolę wygodnego stoliczka lub podkładki do laptopa. Poznaj funkcjonalności Calpe TUTAJ i TUTAJ


Calpe to system modułowy o minimalistycznej stylistyce - ma gładkie siedziska, oparcia i boki, dzięki czemu jest meblem ponadczasowym, pasującym do wnętrz urządzonych w bardzo różnej stylistyce. Meble można zamówić w tapicerce tkaninowej oraz ze skóry naturalnej. Dodatkowym elementem wyróżniającym są stoliki na metalowym stelażu (w dwóch rozmiarach), którymi można uzupełnić mebel.

Wymiary Calpe
Wysokość mebla: 82 cm (z położonym zagłówkiem), 103 cm (z podniesionym zagłówkiem)
Wysokość siedziska: 47 cm
Głębokość siedziska: 61 cm
Wysokość nóżek: 5 cm
Wymiary stolika wąskiego: szer. 40, wys. 40, gł. 96
Wymiary stolika szerokiego: szer. 96, wys. 25, gł. 96

Ostateczny wymiar sofy lub narożnika Calpe zależy od liczby i rodzaju brył, które zostaną wybrane podczas konfiguracji mebla.

fot. Gala Collezione


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.