meble
Nowości CHIPSDodano: 2018-05-14
CHIPS

CHIPS to fotel klubowy marki TON, który swym kształtem przypomina... ziemniaczanego chipsa. To co go wyróżnia, to przede wszystkim imponujące oparcie, które sięga aż do podłoża, stanowiąc jednocześnie fragment jego podstawy.

Fotel CHIPS jest wyjątkowy. Charakteryzują go łagodne łuki, kontrastujące materiały i to z czego TON słynie - ręcznie gięte drewno.

Nad wyraz lekkie oparcie fotela kontrastuje z dość grubym siedziskiem, ułożonym na gięto-klejonej formatce drewna. Komfort siedzenia użytkownik może regulować wymienną poduszką pod plecy.

Chips został pierwotnie zaprojektowany jako część instalacji Das Haus w ramach imm cologne 2018. Jego pierwsza wersja została przez TON dalej rozwinięta i wprowadzona do portfolio marki.

CHIPS to fotel klubowy marki TON, który swym kształtem przypomina... ziemniaczanego chipsa. To co go wyróżnia, to przedeFotel CHIPS jest wyjątkowy. Charakteryzują go łagodne łuki, kontrastujące materiały i to z czego TON słynieFotel CHIPS jest wyjątkowy. Charakteryzują go łagodne łuki, kontrastujące materiały i to z czego TON słynieProjekt fotela Chips dla marki TON: Lucie Koldová

„Od wersji, którą prezentowaliśmy w styczniu, finalny produkt różni się wieloma elementami funkcjonalnymi i ergonomicznymi. Na przykład zmieniło się tapicerowanie siedziska, sposób mocowania ramy do podstawy, mocowanie siatki w oparciu Pracowaliśmy po prostu nad tym, by produkt był nie tylko przyjemny dla oka, ale również by sprostał wymogom codziennego użytkowania" powiedział Jan Juza, dyrektor marketingu TON.

Projekt fotela Chips dla marki TON: Lucie Koldová

Wymiary fotela Chips:

- wys. siedziska 33,5 cm

- szer. siedziska 94.6 cm

- głęb. siedziska 89,5 cm

fot. TON


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.