meble
Nowości CUBEDodano: 2017-11-27
CUBE
CUBE to nowa propozycja CAYA DESIGN, w pełni odzwierciedlająca trend modułowego kreowania przestrzeni i dedykowana wszystkim, kochającym aranżowanie wnętrz na wiele sposobów.

Model mebla CUBE składa się z modułów o wymiarach każdy 105 x 105 cm, z których łatwo i szybko, można stworzyć dla siebie wymarzony mebel wypoczynkowy.  

CUBE jest meblem nierozkładanym i dlatego CAYA DESIGN myśląc o komforcie użytkownika szczególny nacisk położyła na wygodne płaszczyzny siedzisk i oparć.

CUBE to nowa propozycja CAYA DESIGN, w pełni odzwierciedlająca trend modułowego kreowania przestrzeni i dedykowanaCUBE jest meblem nierozkładanym i dlatego CAYA DESIGN myśląc o komforcie użytkownika szczególny nacisk położyła na wygodneCUBE jest meblem nierozkładanym i dlatego CAYA DESIGN myśląc o komforcie użytkownika szczególny nacisk położyła na wygodneCUBE świetnie prezentuje się w tkaninach meblowych, istnieje również możliwość zamówienia mebla w skórach naturalnych

 

Siedzisko: specjalny system sprężyn typu pocket + kompozycja z pianek wysoko-elastycznych oraz pianką lepko-sprężystą tzw. MEMORY, która w reakcji z temperaturą ciała użytkownika dopasowuje się do jego kształtu ułożenia.

Oparcie: miękkie poduchy w wsadem z gęsich piór i silikonu.

Konstrukcja: drewno lite, płyta meblowa, sklejka.

CUBE świetnie prezentuje się w tkaninach meblowych, istnieje również możliwość zamówienia mebla w skórach naturalnych czy szycia kontrastową nicią, a także - w opcji płatnej dodatkowo - domówienia do mebla dekoracyjnych poduszek.

fot. CAYA DESIGN


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.