meble
Nowości GAPDodano: 2018-04-09

GAP

GAP

Kolekcję GAP dla NOTI, w skład której wchodzą sofa i fotele zaprojektowało Towarzystwo Projektowe - Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński.

Meble wyróżniają się przytulną, kuszącą do wypoczynku formą, a ich nowoczesną sylwetkę dopełniają łagodne linie podłokietników w iście skandynawskim klimacie.

Siedziska sofy i foteli charakteryzują się nietypową konstrukcją, która oddziela oparcie z podłokietnikiem od siedziska. Niesamowitej lekkości meblom nadają cienkie, dość wysokie, wykonane z metalu nóżki.

Fotele GAP występują w dwóch wysokościach. GAP wyższy- model XL wyposażony jest w oddzielny zagłówek umożliwiający wygodne ułożenie głowy.

Nowa kolekcja mebli GAP to dobra propozycja NOTI zarówno do dużych, otwartych przestrzeni publicznych i biurowych jak i wnętrz domów i mieszkań.

 

Kolekcję GAP dla NOTI, w skład której wchodzą sofa i fotele zaprojektowało Towarzystwo Projektowe - Jerzy Porębski i GrzegorzTo nie pierwszy projekt Towarzystwa Projektowego dla NOTI. Panowie Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński sąTo nie pierwszy projekt Towarzystwa Projektowego dla NOTI. Panowie Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński sąMeble wyróżniają się przytulną, kuszącą do wypoczynku formą, a ich nowoczesną sylwetkę dopełniająMeble wyróżniają się przytulną, kuszącą do wypoczynku formą, a ich nowoczesną sylwetkę dopełniają

To nie pierwszy projekt Towarzystwa Projektowego dla NOTI. Panowie Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński są również autorami kolekcji NOTI - SLIM.

fot. aranż: Przemysław Turlej
fot. produktowa: Weronika Trojanowska

Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.