meble
Nowości HOPEDodano: 2017-09-11
HOPE
HOPE to fotel z linii Cocktail & Design marki SITS - świetna propozycja zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz przestrzeni biurowych. Jego uzupełnieniem jest HOPE podnóżek.

HOPE jest przykładem nowoczesnego, skandynawskiego wzornictwa, który jak to określa marka SITS - ma nie ulegać chwilowym trendom.

 

HOPE to fotel z linii Cocktail & Design marki SITS - świetna propozycja zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz przestrzeni  HOPE jest przykładem nowoczesnego, skandynawskiego wzornictwa, które jak to określa marka SITS - ma nie ulegać chwilowym  HOPE jest przykładem nowoczesnego, skandynawskiego wzornictwa, które jak to określa marka SITS - ma nie ulegać chwilowymHOPE doskonale prezentuje się zarówno w tkaninach, która zmiękczają jego formę jak i skórach, w których nabiera industrialnego

 

Fotel HOPE jest funkcjonalny, dzięki wysokiemu oparciu i regulowanemu zagłówkowi super wygodny, a do tego wyróżniają go piękne kształty. W obrotowej nodze fotela ukryta została memory function, dzięki której mebel zawsze wraca do wyjściowej pozycji.

HOPE doskonale prezentuje się zarówno w tkaninach, która zmiękczają jego formę jak i skórach, w których nabiera industrialnego wyrazu. 

Wymiary fotela HOPE

   - wys:111 cm

   - szer: 68 cm

   - głęb: 80 cm

   - wys. siedziska: 42 cm

Wymiary podnóżka HOPE

   - wys: 34 cm

   - szer: 53 cm

   - głęb: 41 cm

Projekt dla SITS: Dan Ihreborn

fot. SITS


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.