meble
Nowości LENNOXDodano: 2017-07-31
LENNOX

Forte udowadnia, że beton świetnie prezentuje się również w meblach, na co przykładem, w odsłonie dekoru Beton Ciemnoszary jest nowa linia mebli skrzyniowych firmy - LENNOX.

Efektowną wizualnie równowagę ciemnoszarego, a przy tym dość pogrubionego korpusu mebli, producent przełamał śnieżnobiałymi, w wysokim połysku frontami. 

Zabieg ten sprawia - jak mówi Forte, że meble przypominają obrazy oprawione w szlachetne i solidne ramy.  Meble wyposażone są w takie rozwiązania jak: zainstalowane we frontach spowalniające hamulce oraz systemy samodomykające w szufladach. Nowoczesną linię mebli dodatkowo podkreślają bardzo proste chromowane uchwyty.

Forte udowadnia, że beton świetnie prezentuje się również w meblach, na co przykładem, w odsłonie dekoru Beton CiemnoszaryNa kolekcję LENNOX wchodzi 11 brył mebli - tu m.in.:  komody wysokie i niskie, witryny z drzwiami, szufladami i zeNa kolekcję LENNOX wchodzi 11 brył mebli - tu m.in.:  komody wysokie i niskie, witryny z drzwiami, szufladami i zeNa kolekcję LENNOX wchodzi 11 brył mebli - tu m.in.:  komody wysokie i niskie, witryny z drzwiami, szufladami i ze

Na kolekcję LENNOX wchodzi 11 brył mebli - tu m.in.:  komody wysokie i niskie, witryny z drzwiami, szufladami i ze szkłem, stolik okolicznościowy, szafka RTV, dwie półki wiszące w tym półka z lustrem, zestaw oświetleniowy.

Konstrukcja i półki: dekor Beton Ciemnoszary

Fronty: biały połysk

fot. Forte


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.