meble
Nowości LinkUPDodano: 2018-06-04
LinkUP

Do biurowych stref relaksu wkracza LinkUP - linia foteli i szezlongów, które dają możliwość szybkiej i bardzo łatwej aranżacji przestrzeni.

Linię mebli LinkUP zaprojektował Przemysław Mac Stopa, który porównał ją do artystycznych rzeźb.

Meble wyróżniają się ergonomicznym kształtem, mają lekką, prostą linię, dają wiele możliwości zestawień. Szezlongi i fotele mogą opierać się o siebie, mogą też tworzyć rzędy lub stać osobno. Do foteli i szezlongów dołączona jest ruchoma poduszka, a do tego istnieje jeszcze możliwość zamontowania w meblach gniazdka elektrycznego lub USB.

Do biurowych stref relaksu wkracza LinkUP - linia foteli i szezlongów, które dają możliwość szybkiej i bardzo łatwej aranżacji  Linię mebli LinkUP zaprojektował Przemysław Mac Stopa, który porównał ją do artystycznych rzeźb. Trzeba przyznać, że coś w tym  Linię mebli LinkUP zaprojektował Przemysław Mac Stopa, który porównał ją do artystycznych rzeźb. Trzeba przyznać, że coś w tym  Linię mebli LinkUP zaprojektował Przemysław Mac Stopa, który porównał ją do artystycznych rzeźb. Trzeba przyznać, że coś w tymDo foteli i szezlongów dołączona jest ruchoma poduszka ( fot.5), a do tego istnieje jeszcze

Dodatkowo, użytkownik ma możliwość w komponowaniu ze sobą kolorów tapicerek mebli. Takim mocno wyróżniającym się, charakterystycznym elementem linii LinkUP jest siedzisko z przeszyciem 3D.

fot. BN OFFICE SOLUTION


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.