meble
Nowości LIV RELAXDodano: 2018-05-28
LIV RELAX

Oto fotel Liv Relax - dobra nowość wzornicza marki SITS z kolekcji Cocktail&Design. Liv Relax to fotel obrotowy, wyposażony w elektrycznie regulowaną funkcję oparcia, a także w regulowany zagłówek i podnóżek fotela - te dwie ostatnie regulacje występują w wersji manualnej.

Fotel Liv doskonale prezentuje się ubrany zarówno w tkaniny obiciowe jak i skóry. Świetnie odnajdzie się w przestrzeniach mieszkalnych jak i we wnętrzach przestrzeni biurowych. Nawet w pojedynkę stanowić będzie wygodną strefę wypoczynku.

Usiądź wygodnie i rozkoszuj się najwyższym poziomem relaksu. Oto fotel Liv Relax - dobra nowość wzornicza marki SITS z kolekcji Liv Relax to fotel obrotowy, wyposażony w elektrycznie regulowaną funkcję oparcia, a także Liv Relax to fotel obrotowy, wyposażony w elektrycznie regulowaną funkcję oparcia, a także Liv Relax to fotel obrotowy, wyposażony w elektrycznie regulowaną funkcję oparcia, a takżeUsiądź wygodnie i rozkoszuj się najwyższym poziomem relaksu. Oto fotel Liv Relax - dobra nowość wzornicza marki SITS z kolekcji

Projekt fotela: Steven Schilte

Konstrukcja: drewno

Podstawa: metal w kolorze czarnym

Wypełnienia siedziska i oparcia: mix piór z kulkami silikonowymi  + wysokoelastyczna pianka

Wymiary fotela Liv Relax

- wys. 100 cm

- wys. do siedziska 47 cm

- szer. 63 cm

- głeb. 87 cm

fot. SITS


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.