meble
Nowości MILTONDodano: 2017-12-21
MILTON
Oto z linii LUXURY ITALIAN FURNITURE i w różnych odsłonach "garnituru" model mebla MILTON by SOFA4YOU.COM. MILTON może być ubrać w oryginalną, wysokiej jakości włoską skórę lub w eleganckie, wręcz wyrafinowane tkaniny meblowe.

Spójrzcie na MILTON - czy temu modelowi można się oprzeć? MILTON ma subtelny „miękki” kształt, kusi łagodnymi zaobleniami formy. Wystarczy rzut oka, by się w nim tak zwyczajnie, po prostu zakochać.

Intrygujące jest to, jak bardzo można zmienić się charakter modelu MILTON - tu w zależności od rodzaju i koloru zastosowanej tapicerki. Wersja bardziej elegancka – skórzana - w kolorze jasnym pasuje do nowoczesnego salonu, czarna lub grafitowa do wyrafinowanego eleganckiego stylowego wnętrza. 

Z kolei MILTON ubrany w kolorowe tkaniny świetnie odnajdzie się we wnętrzach wręcz awangardowych. Duże pole do popisu daje możliwość wyboru koloru dekoracyjnej lamówki na lekko wypukłym szwie.

Oto z linii LUXURY ITALIAN FURNITURE i w różnych odsłonach Oto z linii LUXURY ITALIAN FURNITURE i w różnych odsłonach Na SOFA4YOU.COM wybierając dany model mebla, w tym oczywiście MILTONa możecie skorzystać z gotowych, zaproponowanychNa SOFA4YOU.COM wybierając dany model mebla, w tym oczywiście MILTONa możecie skorzystać z gotowych, zaproponowanychNa SOFA4YOU.COM wybierając dany model mebla, w tym oczywiście MILTONa możecie skorzystać z gotowych, zaproponowanych

Na SOFA4YOU.COM wybierając dany model mebla, w tym oczywiście MILTONa możecie skorzystać z gotowych, zaproponowanych układów lub skorzystać z konfiguratora modułów i stworzyć mebel według własnej koncepcji.

Konstrukcja: drewniany stelaż z elastycznym pasami, pokryty odporną na naprężenia i odkształcenia pianką poliuretanową tzw. pianką MEMORY

Wypełnienie: siedziska i oparcia - pianka poliuretanowa o podwójnej gęstości.

fot. SOFA4YOU


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.