meble
Nowości MUSEDodano: 2018-03-20
MUSE
OTO MUSE - nowy projekt Piotra Kuchcińskiego dla marki NOTI, który stanowi liczną rodzinę komfortowych mebli salonowych, a w której skład wchodzą sofy, otomany, fotele, okrągłe pufy oraz leżanka i ławka.

Kolekcja MUSE będzie dostępna w sprzedaży już wkrótce, w kwietniu br. Wcześniej jednak, prapremierowo pewne elementy z kolekcji zostały pokazane w poznańskiej Galerii NOTI przy ul. 23 lutego 16, w ramach projektu Miasto Żyje Designem, który towarzyszył arena DESIGN 2018.

 

MUSE to nowy projekt Piotra Kuchcińskiego dla marki NOTI, który stanowi liczną rodzinę komfortowych mebli salonowych, w składMUSE to nowy projekt Piotra Kuchcińskiego dla marki NOTI, który stanowi liczną rodzinę komfortowych mebli salonowych, w składMUSE to nowy projekt Piotra Kuchcińskiego dla marki NOTI, który stanowi liczną rodzinę komfortowych mebli salonowych, w składKolekcja MUSE będzie dostępna w sprzedaży już wkrótce, w kwietniu br. Wcześniej jednak, prapremierowo pewne elementy


Charakterystyczną cechą mebli MUSE jest prostopadłościenna poduszka podłokietnika, która skierowana jest pod dość wyraźnym kątem, do wewnątrz siedziska. Geometryczne oparcia składają się z twardszego korpusu i miękkiego wnętrza, które w sprytny sposób połączono w jedną formę wspólnym materiałem tapicerskim.

Siedziska z kolekcji MUSE będą dostępne - tu do wyboru na podstawie drewnianej dębowej lub czarnych nogach lakierowanych. Do nich będzie można dobrać stoliki, o różnych kształtach i wysokościach, w tym ławę o owalnym blacie.

Blaty stolików mogą być wykończone okleiną naturalną dębową, lub - to nowość w NOTI - białym i czarnym lastrykiem.

fot. NOTI


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.