meble
Nowości New SchoolDodano: 2018-04-05
New School

Kolekcja New School - nowość marki MDD pokazuje całkiem nowe i świeże spojrzenie na klasyczne krzesło szkolne.

Seria siedzisk New School jest wyjątkowa i ma ogromny potencjał. Dlaczego? A choćby dlatego, że oferuje aż 432 konfiguracje, skrojone na miarę potrzeb użytkownika.

Krzesła z kolekcji New School to nie tylko propozycje - jak wskazuje nawet sama nazwa kolekcji - krzeseł do klas szkolnych. To także rozwiązanie, które sprawdzi się w różnych innych typach przestrzeni takich jak: kawiarnia, dom czy biuro.

 

Już wkrótce w ofercie sprzedażowej MDD pojawi się kolekcja New School, która pokazuje całkiem nowe i świeże spojrzenie naJuż wkrótce w ofercie sprzedażowej MDD pojawi się kolekcja New School, która pokazuje całkiem nowe i świeże spojrzenie naKolekcja New School jest wyjątkowa i ma ogromny potencjał. Dlaczego? A choćby dlatego, że oferuje aż 432 konfiguracjeKolekcja New School jest wyjątkowa i ma ogromny potencjał. Dlaczego? A choćby dlatego, że oferuje aż 432 konfiguracje

MDD podpowiada - wyposaż krzesło w kółka zapewniające mobilność, zagłówek zwiększający komfort lub podłokietniki pomagające utrzymać prawidłowe postawę. Krzesło wysokie z wygodnym podnóżkiem to propozycja aranżacji nieformalnego miejsca spotkań lub strefy kuchennej. Połącz wykończenia takie jak sklejka czy tapicerka i stwórz przestrzeń przywodzącą na myśl zróżnicowany ekosystem, który w rzeczywistości składa się z zaledwie kilku elementów.

 

Kolekcja New School jest wyjątkowa i ma ogromny potencjał. Dlaczego? A choćby dlatego, że oferuje aż 432 konfiguracje

fot. Ernest Wińczyk/MDD


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.