meble
Nowości Noble ProDodano: 2018-02-27
Noble Pro
Czeska firma Technistone wprowadziła do swojej oferty, do linii konglomeratów kwarcowych Noble Pro trzy nowe produkty Noble Pro Frost, Noble Pro Cloud i Noble Pro Storm.

Wszystkie wyróżniają się drobnoziarnistą strukturą oraz unikalnym, trójwymiarowym rysunkiem.

Występują w stonowanych i najbardziej pożądanych kolorach na rynku wnętrzarskim – bieli i szarości, a inspiracją do ich powstania była natura, a dokładnie warunki atmosferyczne.

Noble Pro Frost (fot.1) utrzymany jest w bardzo jasnej, delikatnie szarej tonacji. Na jego powierzchni przenika się sieć lodowych żył. Dość chłodne wybarwienie oraz ciekawy rysunek materiału to dobra propozycja do minimalistycznych stylizacji wnętrz.

Noble Pro Cloud - ten konglomerat ze swoimi białymi użyleniami snującymi się po szarej powierzchni przypomina chmury. Technistone dedykuje go amatorom aranżacji opartych na stonowanych barwach.

  fot. 2 Noble Pro Cloud - ten konglomerat ze swoimi białymi użyleniami snującymi się po szarej powierzchni przypomina chmury.

Noble Pro Storm cechuje najbardziej dynamiczny rysunek. Jego ciemnoszare wybarwienie oraz jasne wzory przenikające się na powierzchni przypomina niebo przed nachodzącą letnią burzą. Produkt szczególnie spodoba się osobom, które lubią odważne rozwiązania projektowe.   

 fot. 2 Noble Pro Cloud - ten konglomerat ze swoimi białymi użyleniami snującymi się po szarej powierzchni przypomina chmury.

Konglomeraty z linii Noble Pro posiadają 10 lat gwarancji. Łączą w sobie wysokie walory wizualne z doskonałymi właściwościami użytkowymi. Posiadają podwyższoną odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, są nienasiąkliwe oraz posiadają antystatyczną powierzchnię. Z ich elementów można wykonać m.in.: blaty, fartuchy kuchenne, okładzinę ścienną, podłogową, schodową i kominkową.

fot. Technistone


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.