meble
Nowości OLAFDodano: 2017-08-04
OLAF
Oto OLAF - zestaw mebli wypoczynkowych, prezentujący klasykę wzornictwa z lat 60-tych w ciekawej i dość mocno wzbogaconej formie. Zestaw po raz pierwszy został pokazany na Targach MEBLE POLSKA 2017 i trafił właśnie do sprzedaży.
 
Zestaw OLAF sygnowany marką Sweet Sit należącą do Grupy Gala Collezione to prosty, ale dobry pomysł na wypoczynek, na który składa się z sofa i fotela.

W sofie i fotelu OLAF szczególną uwagę zwracają zastosowane elementy z litego drewna - nogi i podłokietniki. Pikowane oparcia i gładkie siedziska mebli dodatkowo podkreślają należyty szyk i klasyczną elegancję.

 

Na salony, do wnętrz mieszkalnych wkracza OLAF - zestaw mebli wypoczynkowych, prezentujący klasykę wzornictwa z lat 60-tychNa salony, do wnętrz mieszkalnych wkracza OLAF - zestaw mebli wypoczynkowych, prezentujący klasykę wzornictwa z lat 60-tychNa salony, do wnętrz mieszkalnych wkracza OLAF - zestaw mebli wypoczynkowych, prezentujący klasykę wzornictwa z lat 60-tychZestaw OLAF sygnowany marką Sweet Sit należącą do Grupy Gala Collezione to prosty pomysł  na wypoczynekZestaw OLAF sygnowany marką Sweet Sit należącą do Grupy Gala Collezione to prosty pomysł  na wypoczynekZestaw OLAF sygnowany marką Sweet Sit należącą do Grupy Gala Collezione to prosty pomysł  na wypoczynekNa salony wkracza OLAF - klasyka wzornictwa z lat 60-tychNa salony wkracza OLAF - klasyka wzornictwa z lat 60-tych

Meble są bardzo wygodne - oparcia są doskonale wyprofilowane, miękkie i komfortowe. W siedzisku sofy znajdują się sprężyny faliste + pianka wysokoelastyczna, w siedzisku fotela pianka wysokoelastyczna.

Sofa wyposażona jest w funkcję spania z systemem rozkładania typu C.S.T. (Comfort System Technology) i pojemnik na pościel. Po rozłożeniu powierzchnia spania wynosi 190 x 115 cm.

Wymiary sofy OLAF

- szerokość: 210 cm
- głębokość: 91 cm
- wysokość: 87 cm
- wysokość siedziska: 49 cm
- głębokość siedziska: 59 cm

Wymiary fotela OLAF

- szerokość: 73 cm
- głębokość: 83 c
- wysokość: 86 cm
- wysokość siedziska: 49 cm
- głębokość siedziska: 50 cm

Sofa OLAF i fotel OLAF to duet doskonały, skompletuj go i stwórz estetyczną dla oka i wyjątkowo wygodą strefę wypoczynku.

fot. Sweet Sit


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.