meble
Nowości PRO designDodano: 2018-01-08
PRO design

Po nazwą PRO design kryje się linia nowych podłóg EGGER, których autem jest samoregenerująca się powierzchnia. Prezentują połączenie drewna i dobrego wzornictwa.

Podłoga PRO Design spełnia wszystkie wymagania, zarówno pod względem wyglądu, funkcjonalności, wytrzymałości i odporności, a do tego jest przyjazna dla środowiska. 

To innowacyjne pokrycie podłogowe wykończone jest jedynym w swoim rodzaju efektem SelfRepair. Jak wygląda ten efekt można sprawdzić TUTAJ 

Podłoga EGGER z linii PRO Design to doskonały wybór do wnętrz nie tylko prywatnych, ale i komercyjnych, w których nadaje się do zastosowań nawet w intensywnie użytkowanych obszarach.

  PRO design to trzecia linia nowych podłóg EGGER, prezentująca doskonałe połączenie drewna i dobrego wzornictwa. Mocnym jejPRO design to trzecia linia nowych podłóg EGGER, prezentująca doskonałe połączenie drewna i dobrego wzornictwa. Mocnym jejPodłoga EGGER z linii PRO Design to doskonały wybór do wnętrz nie tylko prywatnych, ale i komercyjnych

Zalety podłogi EGGER PRO Design

- kompaktowa, komfortowa i łatwa w pielęgnacji
- wytrzymała i odporna na mikrozarysowania

- odporna na wilgoć i promienie UV

- możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego
- podłoga naturalna – na bazie drewna i w 100% wolna od PCW
  
Podłogi EGGER PRO Design są produkowane w Niemczech i wykonane w 70% z włókien drzewnych. Element, które wykonane są z tworzyw sztucznych nie zawierają szkodliwych substancji i zapewniają zdrową przestrzeń życiową.

fot. EGGER


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.