meble
Nowości SALLYDodano: 2017-10-02
SALLY
Kolekcja wypoczynków SALLY z linii Home & Family marki SITS dostępna jest w kilku odsłonach i jak określa ją producent - SALLY jest idealna bo przytulna.

Kolekcja SALLY jest rozbudowana, w jej skład wchodzą: 3 rodzaje sof, fotel, puf-podnóżek, elementy do tworzenia własnych zestawów oraz 5 już gotowych zestawów proponowanych przez SITS.

We wnętrzach, w strefie wypoczynku, każdy model SALLY tworzy przyjazną i przytulną atmosferę, na którą mocny wpływ mają poduchy idealne do przytulania. Meble są komfortowe, kuszą wygodą i pełnym relaksem.

Kolekcja wypoczynków SALLY z linii Home & Family marki SITS dostępna jest w kilku odsłonach i jak określa ją producent - SALLY jWe wnętrzach, w strefie wypoczynku, każdy model SALLY tworzy przyjazną i przytulną atmosferę, na którą mocny wpływ mająWe wnętrzach, w strefie wypoczynku, każdy model SALLY tworzy przyjazną i przytulną atmosferę, na którą mocny wpływ mają

SITS daje możliwość wyboru poduch. I tak: poduchy oparciowe - tu można wybierać w rozmiarach, są bowiem poduszki małe i duże. Dodatkowo można zamówić poduszki lędźwiowe oraz zagłówki. Jest też wybór w poszyciu mebla, które może być luźne czy też przymocowane do mebla, a to jeszcze nie wszystko.

Jest jeszcze kwestia wyboru tkanin. Jeśli wybierzesz tkaninę oznaczoną jako „nadająca się do prania”, oznacza to, że poszycie mebla można prać samodzielnie w domu, a jeśli zdecydujesz się na tkaninę z innymi oznaczeniami i po czasie stwierdzisz, że mebel potrzebuje nowej odsłony to proszę bardzo - możesz zamówić samo poszycie mebla i samemu je wymienić.

fot SITS