meble
Nowości STILEDodano: 2017-12-05
STILE
Oto na najwyższym poziomie model modułowego mebla STILE by SOFA4YOU.COM z linii luksusowych, oryginalnie włoskich rozwiązań LUXURY ITALIAN FURNITURE.
 
STILE jest przykładem wysokiej jakości nowoczesnego wzornictwa, w eleganckiej, pełnej harmonii i szyku odsłonie.

To model mebla o wielu obliczach klasy premium, który niezależnie od tego, czy będzie sofą czy narożnikiem prezentuje się po prostu pięknie. Przypadnie do gustu wszystkim ceniącym sobie włoski styl, proste formy, samo wykonanie i zastosowane najwyższej jakości materiały - zarówno te wewnątrz mebla jak i na zewnątrz - czyli te, w jaki STILE został ubrany.

  Prezentujemy kolejny, na najwyższym poziomie model modułowego mebla by SOFA4YOU.COM z linii luksusowych, oryginalnie

Do dyspozycji jest dziewięć elementów modułowych, które łączyć można ze sobą w dowolnych konfiguracjach i na na różne sposoby.

 

Prezentujemy kolejny, na najwyższym poziomie model modułowego mebla by SOFA4YOU.COM z linii luksusowych, oryginalnieTo model mebla o wielu obliczach klasy premium, który niezależnie od tego, czy będzie sofą czy

 

- konstrukcja: drewniany stelaż z pełnego drewna z elastycznym pasami, dodatkowo pokryty odporną na naprężenia i odkształcenia pianką poliuretanową tzw. MEMORY,

- oparcie: poduchy wypełnione są pierzem wraz z poliuretanowym wypełnieniem centralnym,

- siedzisko: poduchy wypełnione pianką poliuretanową o podwójnej gęstości,

- obicie: naturalna, starannie wyselekcjonowana skóra „Made in Italy”,

- podstawa:  nóżki metalowe o wysokości 15 cm.

Mocną stroną modelu STILE jest fakt, że doskonale prezentować się będzie zarówno w wnętrzach mieszkalnych jak i w przestrzeniach publicznych. Wyjątkowo dobrze odnajdzie się również w firmach, w miejscu spotkań biznesowych, w gabinecie szefa.

fot. SOFA4YOU.COM


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.