meble
Nowości Tablica SMARTDodano: 2018-02-12
Tablica SMART
Tablica SMART od VOX to wygodny sposób na przechowywanie podręcznych rzeczy. Inspiracją do jej stworzenia były personalizowane drzwi SMART, które dzięki praktycznym dodatkom mogą zmieniać swój wygląd i funkcje.

Dzięki mądrze zaprojektowanej tablicy SMART - klucze, telefon, okulary, notes, kalendarz, a i wiadomości pozostawione na karteczce dla innych domowników nie zgubią się i już na stałe będą miały swoje miejsce.

Wśród akcesoriów uzupełniających tablicę  (są takie same, przy przy drzwiach SMART) znajdują się: pojemniki (małe i duże), organizery i paski filcowe, kalendarz z metalową płytą na magnesy, lustro, wieszaki, reling z haczykami, plan lekcji, a nawet tarcza do lotek.

 

Tablica SMART znajdzie zastosowanie właściwie wszędzie - czy to nad biurkiem w gabinecie, w pokoju dziecięcym, w korytarzu czy też przy drzwiach wyjściowych. Z powodzeniem pomoże zagospodarować  wolne dotąd przestrzenie - na ścianach i drzwiach oraz stać się miejscem nie tylko na przechowywanie przedmiotów, ale też na zapisywanie ważnych informacji. Może też stanowić element komplementarny wobec drzwi SMART i tworzyć z nimi spójną stylistycznie całość.

SMART daje także wolność wyboru. Można ją zamontować w pionie lub w poziomie i uzupełnić o wybrane akcesoria – dopasowane do naszych potrzeb, preferencji i pomieszczenia. Instalacja oraz wymiana akcesoriów jest szybka i prosta, dzięki systemowi śrub. Co istotne - można ją modyfikować i uzupełniać w każdym momencie.

Tablica SMART dostępna jest w wymiarach 105 x 45 cm i w uniwersalnym białym kolorze, a śruby – w kolorze białym i czarnym.

fot.VOX


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.