meble

Nowy Styl Group

 Nowy Styl Group 
Pużaka 49
38-400 Krosno
woj. podkarpackie
tel. (13) 43 76 100   fax: (13) 43 62 732
www: www.nowystylgroup.com
kontakt: info@nowystyl.com.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Grupa Grupa Nowy Styl jest międzynarodowym producentem specjalizującym się w kompleksowych rozwiązaniach meblarskich oraz podłogach drewnianych. Posiada spółki w 10 europejskich krajach zatrudniając niemal 7.000 osób.

Grupa zalicza się do najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw powstałych w okresie przemian społeczno-gospodarczych końca XX w. i należy do czołówki europejskich producentów mebli. Produkty Grupy Nowy Styl dostępne są w 60 krajach świata dzięki 3500 dystrybutorom.
Oferta Nowy Styl Group dostępna jest w postaci 5 marek produktowych, które umożliwiają aranżację różnorodnych wnętrz publicznych i prywatnych: od gabinetów menedżerskich, biur i sal konferencyjnych, przez kuchnie, jadalnie, restauracje i kawiarnie, po obiekty sportowe i kulturalne. A są to:

Nowy Styl

Stylistica

BN Office Solution

Forum Seating

Baltic Floor
- Nowy Styl: fotele i krzesła biurowe
- Stylistica: krzesła i stoły
- BN Office Solution - systemy mebli biurowych, krzesła stacjonarne i obrotowe, sofy gabinetowe
- Forum Seating: fotele kinowe, krzesła audytoryjne oraz siedziska do obiektów sportowych
- Baltic Wood: drewniane podłogi Baltic Floor®

Produkty

   
- STYLISTICA
Kolekcja unikalnych krzeseł i stołów stworzona przez grono włoskich i polskich projektantów zainspirowanych architekturą, stylem i atmosferą najpiękniejszych miast oraz prowincji Europy. To propozycja dla nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz domowych i restauracyjnych, w których komfort użytkowania pozostaje równie istotny jak dobry smak.

www.stylistica.pl
   
-.BN OFFICE SOLUTION
Funkcjonalne kompleksowe systemy mebli, wyjątkowe zarówno pod względem jakości wykonania, jak i wzornictwa opartego na światowych trendach. Zaprojektowane w oparciu o aktualne zapotrzebowania nowoczesnych biur.

www.bnos.pl
   
BALTIC WOOD
Podłogi Baltic Floor to nowoczesne trójwarstwowe parkiety panelowe, polecane do wnętrz mieszkalnych i obiektów publicznych. Produkowane są z naturalnego drewna w gatunkach krajowych, amerykańskich i egzotycznych.

www.balticwood.pl
   
FORUM SEATING
O kompleksowości oferty Forum Seating świadczy możliwość aranżacji pozostałych wnętrz funkcjonujących przy kinach, teatrach, salach konferencyjnych i obiektach sportowych: od centrum prasowych, szatni, loż VIP'ów, po poczekalnie, biura menedżerskie i kawiarnie. Wszystkie produkty powstały z myślą o estetyce i funkcjonalności, a przede wszystkim wygodzie słuchaczy i widzów.

www.forumseating.com
   
NOWY STYL
Najobszerniejsza, w pełni kompleksowa oferta foteli i krzeseł, charakteryzujących się zawsze przyjazną relacją jakości i funkcjonalności do ceny. Obejmuje ponad 200 różnorodnych linii foteli i krzeseł, a także stołów i innych elementów wyposażenia wnętrz, znajdujących swoje zastosowanie we wnętrzach biurowych, obiektach gastronomicznych oraz kuchniach i jadalniach.

www.nowystyl.com

Zobacz również