meble

Nowy Styl Sp. z o.o.

 Nowy Styl Sp. z o.o. 
Pużaka 49
38-400 Krosno
woj. podkarpackie
tel. 0801 177 291   fax: 013/43-62-732
www: www.nowystyl.com
kontakt: marketing@nowystylgroup.com

Informacje o firmie

Oferujemy

Nowy Styl – najstarsza marka w portfolio Grupy – to największa w Europie, w pełni kompleksowa oferta krzeseł i foteli do wnętrz publicznych i prywatnych.

Przeznaczona do biur - gabinetów menedżerskich, pokoi pracowniczych, miejsc spotkań, poczekalni, recepcji i sal konferencyjnych, do obiektów gastronomicznych - restauracji, kawiarni, barów, pubów, a także domowych kuchni i jadalni.

Kolekcja Nowy Styl obejmuje ponad 200 różnorodnych linii foteli i krzeseł w ponad 100 rodzajach tapicerek, a także stoły i inne elementy wyposażenia wnętrz dla odbiorców o zróżnicowanych oczekiwaniach funkcjonalnych i estetycznych. Walory produktów docenili odbiorcy w ponad 60 krajach świata.
Zróżnicowanie stylistyczne, mnogość rozwiązań funkcjonalnych, a także zawsze wyważona relacja jakości i ceny produktów marki Nowy Styl umożliwiają wszechstronną aranżację przyjaznych miejsc pracy i wypoczynku.

Więcej informacji: www.nowystyl.com
- fotele gabinetowe,
- ergonomiczne krzesła do pracy w biurze,
- krzesła do sal konferencyjnych, recepcji i poczekalni,
- krzesła i stoły do wnętrz domowych, kawiarni i restauracji,
- stołki barowe do barów oraz kuchni.
-

Produkty

   
BARY, KAWIARNIE
Lekkie, poręczne krzesła o metalowej ramie w kolorze chromu lub aluminium, możliwość wyboru siedziska drewnianego, plastikowego lub tapicerowanego w szerokiej palecie kolorów oraz stoły dla 4 lub 6 osób pozwolą zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.
Warte uwagi są krzesła i stoły z linii Bistro, Ristretto, Tiziano.
   
BIURA PRACOWNICZE
Szukasz wygodnego, nowoczesnego krzesła dla swoich pracowników? Nasza najnowsza propozycja to GEM - pracownicze krzesło o szlechetnej linii oparcia, nawiązującego do kształtu oszlifowanego diamentu, o wysokich walorach ergonomicznych, które gwarantują komfort codziennej pracy w biurze i w domu. Zaprojektowany by czynić szlachetnymi „zwyczajne” wnętrza odpowiada najbardziej wyrafinowanym potrzebom estetycznym
   
GABINETY MENADŻERSKIE
Twój gabinet jest wyjątkowy jak Ty. Nie ma w nim rzeczy przypadkowych. Dla wielbicieli nowoczesności w klasycznej oprawie proponujemy Next_U - fotel menedżerski projektu Michała Biernackiego, Produkt Roku Meble Plus 2009. Piękno detali, starannie dobrane materiały, lekkość stylu a zarazem zdecydowany charakter to esencja NEXT_U, czyniąca go zarazem topowym modelem najnowszej kolekcji marki Nowy Styl. W połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami ergonomicznymi ten ultranowoczesny fotel wychodzi naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających użytkowników.
   
KUCHNIE
Z myślą o niedużych kuchniach przygotowaliśmy stoły na jednej nodze oraz małe, lekkie krzesła, np. Dolce. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o większych wnętrzach kuchennych - linia Dorino czy też kuchniach z blatami, np. linia Dolly.
   
RECEPCJE
Podstawą pierwszego dobrego wrażenia odwiedzających Państwa firmę jest odpowiednia, „przyjazna” aranżacja recepcji. Lekkie i niewielkie fotele klubowe Hello! - nowość w ofercie Nowy Styl – doskonale pasują nawet do niewielkich, mało przestronnych recepcji, i miejsc spotkań. Hello! - propozycja włoskiego projektanta prof. Francesco Geraci wyróżnia się przejrzystą, kompaktową formą, która umożliwia szybkie i łatwe przearanżowanie każdego wnętrza.
   
SALE KONFERENCYJNE
Dbasz o to, aby podczas wielogodzinnych spotkań, wykładów, prezentacji Twoi pracownicy, jak i zaproszeni goście mieli poczucie komfortu. Proponujemy krzesła Samba, dostępne z systemem Samba-link, umożliwiającym łączenie krzeseł w rzędy. Model dostępny w kilku wersjach m.in. w wersji z miękkim tapicerowanym siedziskiem i oparciem albo oparciem z siatki (wersja net) oraz z drewnianym stolikiem do pisania (wersja TE).
   
SALE RESTAURACYJNE
Smaczna kuchnia, miła obsługa i estetyczne wnętrze to ideał restauracji.
Kompletną aranżację lokalu umożliwiają całe linie, gdzie oprócz krzeseł znajdują się również stołki barowe. Warto wspomnieć także o praktycznej funkcji składowania krzeseł w stosie, dzięki której można zaoszczędzić miejsce. Polecamy linie Molino, Caldo czy Fiamma.

Zobacz również