meble

P.P.H Jadik Sp.z o.o.

 P.P.H Jadik Sp.z o.o. 
Ekonomiczna 3
67-100 Nowa Sól
woj. lubuskie
tel. +48 (68) 4784364 dz. handlowy   fax: +48 (68) 4784363
www: www.jadik.pl
kontakt: jadik@jadik.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Jadik – firma z pasją tworzenia

Lokalne przedsiębiorstwa, coraz prężniej rozwijające się na polskim rynku, stają się realną konkurencją dla masowej produkcji. W branży meblowej na uwagę zasługuje firma Jadik, producent tapicerowanych krzeseł i stołów. Jej sukces wynika przede wszystkim z wyjątkowego podejścia do wytwarzanych produktów oraz indywidualnego traktowania klienta.

 


Idealne urządzenie mieszkania, biura, restauracji czy hotelowego holu może być zadaniem problematycznym ze względu na masowy charakter większości dostępnych na rynku mebli. Dlatego też w trakcie wyposażania wnętrz klienci w ostateczności sięgają po produkty ogólnodostępne lub korzystają z oferty producentów z zagranicy. W tej sytuacji doskonałą alternatywą są krzesła tapicerowane oraz stoły firmy Jadik stworzone w procesie ręcznej produkcji.

Dlaczego Jadik?

Jadik jest spółką z ponad dwudziestoletnią tradycją, która swoją działalność zaczynała od produkcji taboretów w Przyborowie koło Nowej Soli.

– Od początku istnienia firmy nasze wyroby eksportowane były przede wszystkim do Holandii – mówi Jerzy Chorostkowski prezes firmy. Dzięki inwestycji w materiały najwyższej jakości oraz wysoko wykwalifikowany personel, w 1996 roku firma poszerzyła swoją działalność o produkcję krzeseł tapicerowanych. – W procesie produkcji przyjętym przez naszą firmę, każdy produkt traktowany jest indywidualnie – podkreśla dyrektor, Jerzy Czechowicz. – Ręczne wykonanie nadaje meblom niepowtarzalnego charakteru, którego z reguły pozbawione są produkty masowe.

Wyjątkowe materiały

Połączenie drewna bukowego i dębowego z precyzyjnie dobranymi materiałami tapicerskimi, nadają krzesłom Jadika niepowtarzalnych walorów estetycznych. W ramach współpracy z klientami zawsze uzgadniane są szczegóły i indywidualne preferencje zamawiających, a mnogość modeli, gwarantuje satysfakcję z użytkowania unikatowych produktów. – Rezygnacja z taśmowej produkcji i powierzenie jej doświadczonym rzemieślnikom sprawia, że na rynek często wypuszczane są krótkie serie – zaznacza J. Chorostkowski.

Obok krzeseł tapicerowanych, flagowego produktu Jadik, firma postawiła także na produkcję dębowych stołów.

– Ich zaletą jest przede wszystkim rodzaj użytego materiału oraz cykl jego pozyskiwania. Odpowiednio regulowane procesy suszenia, a także klejenia drewna, gwarantują wyjątkową stabilność i trwałość produktu. Na uwagę zasługują rustykalne pęknięcia, którymi charakteryzują się stoły Jadika. Niepowtarzalny styl, uzyskany poprzez zamierzone uwypuklenie naturalnych walorów drewna, podkreśla piękno tych produktów.


Dynamiczna firma

W maju 2005 roku firma Jadik powołała Spółkę Jadik z o.o. Wtedy też uruchomiona została produkcja w nowym budynku, zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Nowej Soli.

– Byliśmy pionierami. W ślad za nami inni inwestorzy zdecydowali się przenieść swoją działalność do strefy, w której obecnie mieści się zakład główny naszej firmy – wyjaśnia Jerzy Chorostkowski. Dzięki inwestycji wartej siedem milionów złotych Jadik stanął przed nowymi możliwościami rozwoju. Zarząd firmy zdaje sobie sprawę jak ważny udział w jej sukcesie mają pracownicy. Dziś Jadik zatrudnia około 130 osób.

Pełna innowacyjnych pomysłów kadra zarządzająca, szerokie grono profesjonalistów i unikalna oferta produktowa to największe walory Jadika. Bez wątpienia już dziś można powiedzieć, że ręcznie wykonywane krzesła i stoły, gwarantują firmie Jadik wiodącą rolę w wyznaczaniu trendów meblarskich na polskim rynku.

Oferta JADIK dostępna w siedzibie firmy, ok. 20 polskich salonach wnętrzarskich oraz sklepie firmowym w Poznaniu i Wrocławiu.
ul. Głogowska 425, 60-004 Poznań  tel. 61 810 05 40 
ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław tel. 71 781 03 15  
 

- Krzesła
- Fotele
- Stoły

Produkty

   
Extension
Siłą mebli, których projekt opiera się przede wszystkim na prostej, solidnej formie, jest ascetyczność i funkcjonalność.

Cechy te charakteryzują stół Extension.
Model został zrobiony z drewna dębowego - bez zbędnych upiększeń i dodatków. Jednak każdy detal jest precyzyjnie wykończony. Głównie dlatego, że tak jak wszystkie meble firmy Jadik, Extension wykonany został ręcznie. Dzięki temu możemy podziwiać dokładnie oszlifowaną powierzchnię i bogate usłojenie, które nadaje stołowi wyjątkowy charakter.
Dodatkowo jest to model składany- można go optymalnie dostosować do aktualnych potrzeb. Minimalizm jest siłą stołu Extension. Wspaniale spełnia on zarówno rolę funkcjonalną, jak i dekoracyjną.
   
Fotel LUNA
Jeden z najnowszych naszych produktów-fotelik LUNA.

Wysoki komfort siedzenia zapewniony - POLECAMY
   
Fotel SUZANNE
Stelaż fotela wykonany jest z litego drewna bukowego. Do produkcji widocznych elementów fotela stosuje się drewno bukowe lub dębowe, wykończone różnymi lakierami w wielu kolorach i odcieniach.

Siedzisko fotela wykonane jest na sprężynach tapicerskich. Wypełnienie pod materiałem tapicerskim składa się z paru dobrze dobranych rodzajów pianki poliuretanowej.

Różnorodność zastosowanych materiałów pokryciowych spełnia wszystkie wymagania przyszłego użytkownika.
Wymiary: a = 88 cm b = 55 cm c = 60 cm d = 63/47 cm e = 42 cm
   
Krzesło ADRIAN
Stelaż krzesła wykonany jest z litego drewna bukowego. Do produkcji widocznych elementów krzesła stosuje się drewno bukowe lub dębowe, wykończone różnymi lakierami w wielu kolorach i odcieniach. Siedzisko krzesła wykonane jest na pasach tapicerskich.

Wypełnienie pod materiałem tapicerskim składa się z paru dobrze dobranych rodzajów pianki poliuretanowej.
Różnorodność zastosowanych materiałów pokryciowych spełnia wszystkie wymagania przyszłego użytkownika.

Wymiary: a = 109.5 cm b = 64.5 cm c = 48 cm d = 49.5 cm e = 44 cm
   
Krzesło Bass 3 deluxe
Stelaż krzesła wykonany jest z litego drewna bukowego. Do produkcji widocznych elementów krzesła stosuje się drewno bukowe lub dębowe, wykończone różnymi lakierami w wielu kolorach i odcieniach.

Siedzisko fotela wykonane jest na pasach tapicerskich. Wypełnienie pod materiałem tapicerskim składa się z paru dobrze dobranych rodzajów pianki poliuretanowej.
Różnorodność zastosowanych materiałów pokryciowych spełnia wszystkie wymagania przyszłego użytkownika.

Wymiary: a = 105 cm b = 63 cm c = 45 cm d = 48.5 cm e = 43 cm
   
Krzesło RODY
Stelaż krzesła wykonany jest z litego drewna bukowego. Do produkcji widocznych elementów krzesła stosuje się drewno bukowe lub dębowe, wykończone różnymi lakierami w wielu kolorach i odcieniach.

Siedzisko wykonane jest na sprężynach tapicerskich. Wypełnienie pod materiałem tapicerskim składa się z paru dobrze dobranych rodzajów pianki poliuretanowej.

Różnorodność zastosowanych materiałów pokryciowych spełnia wszystkie wymagania przyszłego użytkownika.

Wymiary: a = 88 cm b = 59 cm c = 50 cm d = 48 cm
   
Stolik kawowy do TOULOUSE
Solidny z drewna dębowego stolik kawowy. Wykonany manualnie i z niezwykłą precyzją stolik ten pozbawiony jest wad nieuniknionych w masowej produkcji.

   
Stół CASTLE + krzesła PRIMUS
Stół CASTLE doskonale oddaje klimat skandynawskiego smaku. Naturalnie wyglądające stoły Castle wyróżnia ascetyczny kształt, jednolita faktura i solidność.

Wykonane są ręcznie z drewna dębowego, o lekko chropowatej powierzchni z charakterystycznymi, rustykalnymi pęknięciam.
Dzięki manualnemu szlifowaniu podkreślony jest indywidualny rysunek drewna i jego autentyczne piękno. Mebel przyciąga wzrok detalami, które dodają mu charakteru – drobnymi załamaniami i delikatnymi żłobieniami.

Jest idealnym dopełnieniem wnętrza, które chce czerpać inspiracje z przyrody.

Zobacz również