meble

P.U.P.H. DOMPOL Sp. z o.o.

 P.U.P.H. DOMPOL Sp. z o.o. 
ul. Kosynierów 3
58-303 Wałbrzych
woj. dolnośląskie
tel. +48/74/ 849-48-60   fax: +48/74/842-31-10
www: www.dompol.com.pl
kontakt: borczyk@dompol.com.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

PUPH Dompol spółka z o.o. jest wiodącym producentem frontów giętych w wysokim połysku. Produkowane fronty z płyty mdf proste i gięte są najwyższej jakości i znajdują uznanie na rynku międzynarodowym. Produkty cieszą się zaufaniem w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii, Niemczech, Austrii, Holandii, Białorusi i na Ukrainie.


PUPH Dompol Sp z o.o. to wałbrzyskie przedsiębiorstwo z ponad 20-letnią tradycją w produkcji elementów meblowych. Specjalizuje się w produkcji frontów giętych i prostych na bazie płyty MDF oklejanych folią PVC i PET.

- Nasza oferta skierowana jest do producentów wszelkiego rodzaju mebli oraz firm aranżujących wnętrza:
- - blaty robocze o dowolnej szerokości
- - fronty MDF oklejane folią PCV : fronty meblowe proste i gięte, systemy blatów do mebli biurowych, listwy wykończeniowe

Produkty

   
Blaty do mebli biurowych.
System blatów do mebli biurowych. Dzięki zastosowanu centrów obróbczych CNC możemy nadać blatom dowolny kształt i profil. Blaty produkowane są na bazie płyty MDF 25 mm i oklejane folią PVC w szerokiej gamie kolorystycznej.
Dzięki zastosowaniu naszego systemu można nadać pomieszczeniom biurowym niepowtarzalny charakter.
Długość max. do 2400 mm,
szerokość max. do 1250 mm
   
Fronty MDF - proste.
Nasza oferta to dziesięć podstawowych wzorów frontów w standaryzowanych wymiarach i kilkudziesięciu kolorach folii. Na zamówienie wykonujemy dowolne wymiary i wzory wg. indywidualnych ustaleń z Klientem.
Fronty produkowane są na bazie jednostronnie laminowanej płyty MDF o grubości 16 i 19 mm . Stosujemy folie PVC lub ABS najlepszych firm europejskich i japońskich. Grubość folii od 0,4 do 0,75 mm.
   
Fronty MDF- gięte
W wyniku szerokich inwestycji w dziedzinie nowoczesnej technologii w dziedzinie frezowania i opłaszczawiania frontów MDF, nasza oferta uległa znacznemu rozszerzeniu FRONTY MDF GIĘTE.
   
Panele ścienne.
Panele ścienne wytwarzane na bazie płyty MDF lub płyty wiórowej pokrytej dekoracyjnym laminatem. Płyty te są stosowane przez producentów mebli kuchennych jako łącznik pomiędzy szafkami stojącymi a wiszącymi. Ich zaletą jest możliwość dobrania koloru płyty do koloru frontu lub blatu roboczego.

Zobacz również