meble
„Wizjonerzy i biznesmeni” - książka o polskich meblarzach
Książka "Wizjonerzy i biznesmeni" to wyjątkowa pozycja na polskim rynku wydawniczym. Zawiera 6 wywiadów-rzek z właścicielami znaczących firm meblarskich. W szczerych rozmowach opowiadają o przebiegu swoich karier zawodowych, które - w większości przypadków - rozpoczynały się pod koniec lat 80. w niewielkich rzemieślniczych warsztatach znajdujących się w piwnicach czy garażach.

Mówią o sukcesach i porażkach swoich oraz swoich firm, nie unikają także wspomnień z życia prywatnego, co czyni publikację prawdziwym branżowym unikatem.


Bohaterami książki są:

   Ryszard Balcerkiewicz - Balma, Noti
   Jerzy Krzanowski - Grupa Nowy Styl
   Marek Liberacki - Libro
   Jan Szynaka - Szynaka Meble
   Piotr Voelkel - Meble Vox
   Leszek Wójcik - Meble Wójcik

Oprawa: twarda
Format: 165x235 mm
Objętość: ok. 400 stron (dodatkowo ponad 200 zdjęć i dokumentów)
Cena egzemplarzowa: 76 zł
Przedsprzedaż: 60 zł 
 
Już dziś możesz zamówić egzemplarz w przedsprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wyślij wiadomość z danymi do faktury oraz wysyłki na adres: prenumerata@meble.pl. Książkę otrzymasz pocztą po oficjalnej premierze - na początku  grudnia. Na zamówienia czekamy do 5 listopada

        Książkę "Wizjonerzy i biznesmeni" czyta się jak barwną powieść. Opowiada o niesamowitej dynamice życia gospodarczego w Polsce w okresie przemian, uczy i dziś nawet bawi. Jest jednak czymś więcej. Promuje najlepszy wzorzec drogi do sukcesu talent i ciężką pracę. Polecam.
     Roman Kluska, przedsiębiorca,  założyciel i były prezes spółki Optimus

 

        Byli nie tylko uważnymi obserwatorami życia, ale przede wszystkim ludźmi czynu. (...) Większość z nich należała do pierwszego pokolenia polskich enterprenerów, którzy, jak Jerzy Krzanowski, jeszcze nie tak dawno pomagali w gospodarstwie rolnym, gdzie trzeba było coś robić, plewić, kopać ziemniaki. Wszyscy oni mogą podpisać się również pod jego słowami, że czasem nie biznesplan decyduje o tym, czy coś jest biznesem czy nie, tylko intuicja i wyczucie.
      Andrzej Sadowski, prezydent Centrum im. Adama Smitha, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.