meble
GAMET na targach BUDMA 2008 W dniach od 22 do 25 stycznia 2008 roku aktywnie uczestniczyliśmy w XVII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które odbyły się pod hasłem - Targi nowych możliwości.

Jest to najważniejsze wydarzenie dla sektora budowlanego w Polsce i w Europie środkowej, dlatego traktujemy je jako forum wymiany opinii, spostrzeżeń na temat kierunków rozwoju branży w Polsce oraz możliwość prezentacji nowości i bezpośredniego kontaktu z klientami.

Na stoisku GAMET nie mogło zabraknąć ekspozycji z nowymi kolekcjami klamek. Szerokiej publiczności zostały zaprezentowane między innymi klamki wewnętrzne z serii Titan, Scivi, Infero oraz Maritimo.

Kolekcja klamek Titan stanowi uzupełnienie istniejącej już kolekcji uchwytów i gałek meblowych. Propozycja ta wyróżnia się prostotą i elegancją.

Z kolei klamka Scivi charakteryzuje się ergonomicznym kształtem i łagodną linią wzorniczą. Swoim delikatnym design'em wnosi do każdego wnętrza dużo harmonii i ciepła.

Klamki z kolekcji Infero wyróżniają się dynamicznym kształtem i stanowią idealną propozycję do pomieszczeń o nowoczesnej aranżacji.

Premierę miała również seria klamek do drzwi wewnętrznych Maritimo nawiązująca design'em do stylu retro.

http://www.GAMET.eu

targi budma   targi budownictwa   klamki


Zobacz również

  • Tworzyć wartość dodaną

    dodano: 2015-07-13 | czytaj wiecej Z Zygmuntem Szczepaniakiem, prezesem grupy Stalmot&Wolmet, rozmawia Diana Nachiło. Czy przed objęciem stanowiska prezesa grupy Stalmot&Wolmet był Pan związany z branżą meblarską? Z.S. Moją specjalizacją