meble
Magazyn wart inwestycji od HOMAG
Widoczną już na pierwszy rzut oka inteligentną logistykę zapewnia HOMAG Automation czyli nowy magazyn parterowy TLF 211, wyposażony w nową trawersę ST 61.


         Magazyn Homag TLF 211 gwarantuje przede wszystkim optymalny transport materiału, co bezpośrednio wiąże się z odczuwalną oszczędnością czasu i surowca.

  Widoczną już na pierwszy rzut oka inteligentną logistykę zapewnia HOMAG Automation czyli nowy magazyn parterowy TLF 211Magazyn Homag TLF 211 gwarantuje przede wszystkim optymalny transport materiału, co bezpośrednio

Zoptymalizowana strefa magazynowania surowca to także duża oszczędność miejsca w hali produkcyjnej. Magazyn TLF 211 w prosty sposób, za pomocą standardowych złączy można również podłączyć do innych maszyn, zyskując tym samym wydajne centrum obróbcze.

  

        TLF 211 i to w standardzie jest wyposażony w trawersę ST 61 do podawania oklejonych płyt o grubości powyżej 8 mm i co ważne - odbieranie i podawanie materiału odbywa się bez dodatkowych kosztów. Rozsądne tu zarządzanie materiałem zapewnia zarówno optymalne zużycie materiału jak i redukcję jego odpadów.

 

 Magazyn TLF 211, Homag wyposażył także w profesjonalne oprogramowanie magazynu o nazwie woodStore Analyzer EXPERT, które gwarantuje jego optymalne wykorzystanie.

 

fot. Homag