meble
W środę 2. kwietnia polski producent i eksporter mebli tapicerowanych Mebelplast otworzył w warszawskim centrum handlowym Blue City nowy ekskluzywny salon Livingroom by Mebelplast.

Królują w nim najnowsze modele mebli, tkaniny i wzory z wyjątkowej kolekcji Eva Minge for Livingroom, której debiut miał miejsce podczas tegorocznego Paryskiego Tygodnia Mody. Nowa oferta Mebelplast to wyjątkowa odpowiedź dla klientów będących entuzjastami mody i haute couture.

Nowy salon Livingroom by Mebelplast jest jednym z pierwszych salonów w Polsce, w którym będzie można kupić meble z ekskluzywnej kolekcji Eva Minge for Livingroom. Salon mieści się w centrum handlowym Blue City przy Al. Jerozolimskich 179 w Warszawie.

"To dla nas podwójne osiągnięcie. Oddajemy do dyspozycji klientów kolejny, już osiemnasty, salon firmowy naszej sieci w Polsce, wraz z kolekcją wyszukanych modeli mebli w najszlachetniejszych tkaninach i skórach. Jestem przekonany, że ta kolekcja będzie spełnieniem oczekiwań naszych najbardziej wymagających klientów" - mówi Marek Kołakowski, prezes Mebelplast.

Ta niezwykła kolekcja to owoc nowatorskiej w branży meblarskiej współpracy projektantki Ewy Minge i olsztyńskiego producenta wysokiej jakości mebli tapicerowanych Mebelplast.

Kolekcja Eva Minge for Livingroom swoją premierę miała w niezwykłych okolicznościach. Po raz pierwszy zaprezentowana została w styczniu podczas Paryskiego Tygodnia Mody, najbardziej prestiżowego wydarzenia w branży haute couture. Stanowiła jeden z głównych elementów tła dla pokazów kolekcji ubrań Ewy Minge.

Na przyjęciu inaugurującym otwarcie salonu pojawiło się wiele sławnych postaci polskiego życia kulturalnego m.in. Jolanta Kwaśniewska, Iwona Pavlovic, Tomasz Stockinger, Tomasz Bednarek, Elżbieta Jędrzejewska, Agnieszka Szulim i jej partner Adam Badziak, Katarzyna Zielińska, Artur Szulc, Agnieszka Popielewicz.

W trakcie oficjalnego otwarcia salonu, prowadzonego przez Marcina Prokopa, odbył się pokaz kolekcji Ewy Minge oraz konkurs dla zaproszonych gości. Główną nagrodą były fotele z kolekcji Eva Minge for Livingroom.

Kolekcja Eva Minge for Livingroom to idealne połączenie świata mody rodem z paryskich wybiegów i najnowszych trendów w meblarstwie. Dowodzi jak wielką sztuką, wymagającą wyczucia smaku i odwagi, jest wystrój wnętrz. Jej wyjątkowy charakter dodatkowo podkreśla fakt, iż każdy model mebla składający się na całość kolekcji szczyci się indywidualnym stylem. Bogata i odważna kolorystyka oraz najwyższej jakości tkaniny i skóry spełnią najbardziej oryginalne oczekiwania i sprostają najbardziej wymagającym klientom.

Ferrera - sofa prezentowana w dwóch wersjach:

- pokryta skórą o wzorze zebry w kolorze złocisto - czarnym, wzbogacona dodatkami w postaci okrągłych poduszeczek z czarnego włosia przepikowanych kamieniami Swarovskiego oraz mieniącymi się złotem i miedzią skórzanymi poduszeczkami o strukturze węża,

- w miękkiej, sprawiającej wrażenie aksamitu skórze o wzorze zebry; wyjątkowy efekt daje połączenie dwóch struktur skóry - typu semi anilina i nubuk, oraz okrągłe poduszeczki z połyskującego czarnego włosia przepikowane kamieniami Swarovskiego lub skórzane poduszeczki o strukturze węża, w kolorach miedzi i złota.

Chester - sofa prezentowana w dwóch wersjach:

- w wytwornej skórze o miedzianej kolorystyce z połyskującymi skórzanymi poduszeczkami o strukturze węża, w kolorze brązu;

- pełen klasy i blasku wytworny model w mięsistej welurowej tkaninie o unikalnym połysku aksamitu, pikowanej kryształami Swarovskiego.

Nowością w kolekcji jest model Chester prezentowany w formie łóżka w wytwornej skórze o miedzianej kolorystyce, wzbogacony połyskującymi, bogato zdobionymi poduszkami.

Chery - nowoczesny i ascetyczny model pokryty tłoczoną skórą bycast o wzorze skóry aligatora w kolorze czarnym i brązowym, nadającym mu egzotycznego charakteru. Wzbogacony małymi połyskującymi poduszeczkami w kolorze brązowej miedzi, o wzorze skóry węża.

Perugia - ekstrawagancka sofa łącząca na podłokietnikach i korpusie tłoczoną skórę bycast o wzorze skóry aligatora, z poduszkami wykonanymi z miękkiej tkaniny welurowej ze złoto - brązowo połyskującą strukturą węża.

Laguna - wytworne wydanie nowoczesnej formy, które cechuje połączenie korpusu w perłowej skórze w stonowanym kolorze brązu z miękkimi welurowymi poduszkami o wyrazistym blasku złota i miedzi.

Ricci - nowoczesna forma oraz połączenie dwóch struktur naturalnej skóry z ekstrawaganckimi wstawkami o wzorze złocisto - czarnej zebry, jest odważną propozycją zwracającą uwagę na nietuzinkowe akcenty.

Balsac - nietypowa geometryczna forma o subtelnie zaokrąglonych kształtach, pokryta naturalną skórą w kolorze rudym o finezyjnie przecieranej złotem powierzchni.

Nico - futurystyczne fotele, ubrane w migoczące skóry o wężowym wzorze w kolorach brązu i złota oraz w mięsisty, opalizujący welur w kolorze rudym.

Volare - fotele i sofa o niepowtarzalnej, opływowej formie i wysokim komforcie. Pokryte skórą o wzorze zebry w dwóch odcieniach: złocisto - czarnym i czarnym, oraz skórą o wzorze aligatora (tłoczona skóra bycast). Charakterystycznym dodatkiem są dwustronne poduszki oparciowe, gdzie jedna strona pokryta jest skórą, a druga połyskującym czarnym włosiem.

http://www.mebelplast.eu

Livingroom by Mebelplast  Livingroom by Mebelplast  Livingroom by Mebelplast

Livingroom by Mebelplast  Livingroom by Mebelplast  Livingroom by Mebelplast

Livingroom by Mebelplast  Livingroom by Mebelplast  Livingroom by Mebelplast

Livingroom by Mebelplast  Livingroom by Mebelplast

Zobacz również